|
|
|||||||
| Serwis Ramires Honda / Briggs & Stratton / Vanguard / Mikasa / Wacker / Pramac / Fogo |
|
|
Narzędzia wątku | Wygląd |
|
|
#13 |
|
Administrator
![]() |
W beczce to najwyżej sobie chłodzenie sprawdzić i jak pracuje. Wierz mi, robię to zawodowo w pracy. Bez śruby i obciążenia to na świeżych jednostkach mogę sobie sprawdzać podczas okresowego przeglądu.
Mam mausera dodatkowo, tam postaram się zrobić lepszy test zanim pójdzie na łódź, ale mam już chętnego więc pod pełnym obciążeniem będę mógł go sprawdzić.
__________________
Ramires ...okręt mój płynie dalej... gdzieś tam... |
|
|
|
|
|
Podobne wątki
|
||||
| Wątek | Autor wątku | Forum | Odpowiedzi | Ostatni Post / Autor |
| Honda NX250 odbudowa. | Ronin78 | Honda - inna niż AT & NAT | 7 | 26.04.2021 16:29 |
| Yamaha TTR600 vs Honda XR600R vs Honda XR650R | Wolo | Inne - dyskusja ogólna | 84 | 06.02.2018 10:38 |