Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Wszystko co chciałbyś wiedzieć o motocyklach innych niż AT > KTM

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary Wczoraj, 17:01   #18
szynszyll
 
szynszyll's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Popapracie!
Posty: 8,281
Motocykl: RD04
szynszyll jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 miesiące 1 dzień 1 godz 53 min 53 s
Domyślnie

jakiś Edek z fabryki kredek poskładał sprzeglo gdzieś/kiedyś w sposob radosny. pierwsza i ostatnia tarcza roznia sie od pozostalych. Edek pomieszal kolejnosc i zle zamontowal ostatnia. ma byc przesuniecie o ząb tak jak w XRV. kosz moim zdaniem bardzo ladny i nie wyzabkowany. jutro jeszcze pomiar cisnienia w magistrali i 'testy drogowe'.
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpg IMG_20260626_165542.jpg (374.7 KB, 4 wyświetleń)
Typ pliku: jpg IMG_20260626_165611.jpg (294.9 KB, 4 wyświetleń)
Typ pliku: jpg IMG_20260626_150732_copy_1200x1600.jpg (318.4 KB, 4 wyświetleń)
__________________
buziaki
szynszyll jest online   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:05.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.