Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Wszystko co chciałbyś wiedzieć o motocyklach innych niż AT > Inne - dyskusja ogólna

Inne - dyskusja ogólna Dział poświęcony motocyklom nieskategoryzowanym.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 01.05.2026, 14:03   #141
Jarczoq
 
Jarczoq's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jul 2017
Miasto: Poznań
Posty: 907
Motocykl: RD07a
Przebieg: ^90 000
Jarczoq jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 3 dni 16 godz 50 min 50 s
Domyślnie

Nauczyli się od sovieta, który bodajże już w latach 50-tych wysłał im V-kolumnę, przez co mieli dzieci-kwiaty i wszystko co z tym związane. Pokutują do dziś.
Jarczoq jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01.05.2026, 14:41   #142
szynszyll
 
szynszyll's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Popapracie!
Posty: 8,270
Motocykl: RD04
szynszyll jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 miesiące 20 godz 43 min 48 s
Domyślnie

juz wlodzimierz wysocki o tym spiewal:

cholerni jankesi my wiemy, ze oni
bestialsko znecali sie w zoo nad słoniem
przekleci kowboje to przez nich w kołchozach
szlag trafił pszenice i przepadł urodzaj!

stary jestem to pamiętam jak na poczatku lat 80-tych polskie kury chodzily glodne przez regana :O
__________________
buziaki
szynszyll jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01.05.2026, 21:08   #143
Jarczoq
 
Jarczoq's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jul 2017
Miasto: Poznań
Posty: 907
Motocykl: RD07a
Przebieg: ^90 000
Jarczoq jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 3 dni 16 godz 50 min 50 s
Domyślnie

Jedyny dobry polityk, to taki co ... nie uprawia polityki.
Jarczoq jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23.06.2026, 14:37   #144
mdxmd


Zarejestrowany: Sep 2013
Miasto: Lubelskie
Posty: 2,765
Motocykl: CRF1000
Przebieg: 149 000
mdxmd jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 5 dni 10 godz 6 min 55 s
Domyślnie

Kamil grubo przejechał się na kove
https://youtu.be/iJMi5QkpVPs?si=CiNuv5fr0O1IZmy9
mdxmd jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23.06.2026, 15:57   #145
Baza
Stary wyjadacz
 
Baza's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: żywiec
Posty: 1,219
Motocykl: RD07
Galeria: Zdjęcia
Baza jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 5 dni 2 godz 3 min 0
Domyślnie

Wczoraj mój dobry przyjaciel oznajmił mi że sprzedaje w czwartek Ducati Multistrade 1200 i zamawia Benelli TRK 900. Świat się kończy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Baza jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23.06.2026, 16:27   #146
szynszyll
 
szynszyll's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Popapracie!
Posty: 8,270
Motocykl: RD04
szynszyll jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 miesiące 20 godz 43 min 48 s
Domyślnie

Benelli TRK 902X (oficjalnie TRK 902 Xplorer) ma oficjalną masę własną 'na sucho' wynoszącą 235 kg. Z pełnym 22-litrowym zbiornikiem paliwa i wszystkimi niezbędnymi płynami, masa własna szacowana jest na około 260-265 kg, w zależności od wyposażenia w opcjonalne kufry bagażowe.

trochie duzo na moj futrzany rozum to jest masa xt1200z ale tam jest 'woł'
502 i 702 mialy ten sam problem
na wszystkich dostepnych fotkach sprzet jest skonfigurowany jako jednoosobowy. nie wiem czy to madry ruch
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpg 465215803_880602994182179_4336035444901248644_n-819x1024.jpg (107.9 KB, 13 wyświetleń)
Typ pliku: jpeg Benelli-TRK-902-xplorer-3.jpeg (129.4 KB, 15 wyświetleń)
__________________
buziaki
szynszyll jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23.06.2026, 21:37   #147
Baza
Stary wyjadacz
 
Baza's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: żywiec
Posty: 1,219
Motocykl: RD07
Galeria: Zdjęcia
Baza jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 5 dni 2 godz 3 min 0
Domyślnie

Też nie wiem. Zobaczymy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Baza jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary Wczoraj, 07:31   #148
szynszyll
 
szynszyll's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Popapracie!
Posty: 8,270
Motocykl: RD04
szynszyll jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 miesiące 20 godz 43 min 48 s
Domyślnie

chodzilo mi bardziej o to czy pojedyncza kanapa to dobry pomysl.
co do samego benelli to jest wlasnoscia czegos co nazywa sie Zhejiang Qianjiang Motorcycle i w PL znane jest dzieki Keeway. teraz doszlo QJ Moto. przygladam sie grupom tych marek na FB i niestety jest MEGA problem z czesciami nawet do modeli, ktore obecnie sa w ofercie. dostepnosc mozna sledzic na stronie motor-x.pl i rozkladowki wygladaja smutno tj. wielu waznych czesci po prostu nie ma. wczoraj chlopak szukal czujnika biegow do nowosci srk800 i nikt nie byl mu w stanie powiedziec gdzie i kiedy bedzie go mozna zdobyc z importerem na czele. motocykl nowy na gwarancji oczywiscie.
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpg IMG_20260624_073657.jpg (233.4 KB, 7 wyświetleń)
__________________
buziaki
szynszyll jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary Dzisiaj, 12:22   #149
mdxmd


Zarejestrowany: Sep 2013
Miasto: Lubelskie
Posty: 2,765
Motocykl: CRF1000
Przebieg: 149 000
mdxmd jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 5 dni 10 godz 6 min 55 s
Domyślnie

jednego nie rozumiem, przecież na częściach jest większy interes jak na samym motocyklu, jaki mają problem chinole aby mieć to dostępne?

prawda jest taka, że importer aby mieć części musi kupić kilka motocykli więcej
mdxmd jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary Dzisiaj, 14:12   #150
herni
 
herni's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: May 2009
Miasto: Stalowa Wola/ MIELEC
Posty: 1,156
Motocykl: TransAlp+Multistrada + Cagiva Elefant
Przebieg: hohoho
Galeria: Zdjęcia
herni jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 5 dni 22 godz 58 min 20 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał szynszyll Zobacz post
Benelli TRK 902X (oficjalnie TRK 902 Xplorer) ma oficjalną masę własną 'na sucho' wynoszącą 235 kg. Z pełnym 22-litrowym zbiornikiem paliwa i wszystkimi niezbędnymi płynami, masa własna szacowana jest na około 260-265 kg, w zależności od wyposażenia w opcjonalne kufry bagażowe.

trochie duzo na moj futrzany rozum to jest masa xt1200z ale tam jest 'woł'
502 i 702 mialy ten sam problem
na wszystkich dostepnych fotkach sprzet jest skonfigurowany jako jednoosobowy. nie wiem czy to madry ruch

mój trampek 650 bez paliwa ale z kufrem alu-centralnym,gmolami,alu płytą pod solnikiem,stelażami,bagażnikami i inna bizuterią..... wazy 250kg.
ale ten TRK 902X bardzo fajny.
herni jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Rhinowalk - chińskie sakwy Stolek Szpej turystyczny - Produkty i Porady 16 01.02.2023 14:18
Czy twoja księżniczka nie umie stać na miękkim podłożu? -produkcja poszerzenia podnóżki bocznej. Kuba Wszystko dla Afryki 41 27.04.2010 19:10


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 21:48.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.