Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Wszystko co chciałbyś wiedzieć o motocyklach innych niż AT > Husqvarna 701

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary Wczoraj, 13:33   #1
pałeł
gsm: 512242193
 
pałeł's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2006
Miasto: Rzuchów
Posty: 5,741
Motocykl: RD11a
Galeria: Zdjęcia
pałeł will become famous soon enough
Online: 5 miesiące 1 tydzień 2 dni 42 min 5 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Baza Zobacz post
Moderatorzy, administratorzy…!!!
Ciężko zająć jedną lub drugą stronę, w każdym temacie te same osoby.
Jestem za wolnością słowa, żadnemu racji nie przyznaje bo to ewidentnie ma głębsze dno.
Ale czy np. z waszego poziomu nie możecie włączyć tym dostojnym dżentelmenom automatyczne ignorowanie wypowiedzi swoich na wzajem? Nie ma czytania, nie ma zaczepiania, nie ma dymu. I wszyscy zainteresowani przy okazji będą spokojniejsi.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
na przykładzie twojego profilu guzik co prawda powinien sie nazywać "nie karmić trolla" wchodzisz w profil i banujesz sobie takiego prywatnie

lekcja dla każdego klikasz w
nik który chcesz sobie zablokowac i potem według wskazówek >>>>
> zobacz publiczny profil
> tam obok wyślij priw jest
> listy użytkownika
> 4 opcja z listy
> dodaj do ignorowanych
> kolejne okno dialogowe potwierdzasz ze jesteś pewien i juz
__________________
Kowal zawinił - cygana powiesili
pałeł jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary Wczoraj, 13:43   #2
chomik
Administrator
 
chomik's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Bałtyk
Posty: 3,825
Motocykl: RD03 2xRD07a
Przebieg: 666
chomik jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 4 dni 5 godz 29 min 19 s
Domyślnie

Każda forma chamstwa, obrażania innych, trollowania, będzie zgodnie z zasadami rozpatrywana w tej kolejności: prośba, ostrzeżenie, ban czasowy, ban permanentny.

Nie ważne, kto był pierwszy i jaka to jest odpowiedź, na jakie i kogo zachowanie.

Nie ważne, kto jest kim, każdemu należy się szacunek.

Ci co tego nie rozumieją i używają epitetów, chamskich wycieczek osobistych po prostu łamią regulamin, będą traktowani jak wyżej.

Ostrzeżenia dla Matjasa, Arbo, Melona.
__________________
www.motopodroze.pl
chomik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary Wczoraj, 14:43   #3
JaTomek


Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 1,091
Motocykl: ...............
JaTomek jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 tygodni 4 dni 14 godz 17 min 24 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał chomik Zobacz post
Każda forma chamstwa, obrażania innych, trollowania, będzie zgodnie z zasadami rozpatrywana w tej kolejności: prośba, ostrzeżenie, ban czasowy, ban permanentny.

Nie ważne, kto był pierwszy i jaka to jest odpowiedź, na jakie i kogo zachowanie.

Nie ważne, kto jest kim, każdemu należy się szacunek.

Ci co tego nie rozumieją i używają epitetów, chamskich wycieczek osobistych po prostu łamią regulamin, będą traktowani jak wyżej.

Ostrzeżenia dla Matjasa, Arbo, Melona.
Ktoś sumuje te ostrzeżenia? Może zapisują się automatycznie?
JaTomek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary Wczoraj, 15:24   #4
chomik
Administrator
 
chomik's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Bałtyk
Posty: 3,825
Motocykl: RD03 2xRD07a
Przebieg: 666
chomik jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 4 dni 5 godz 29 min 19 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał JaTomek Zobacz post
Ktoś sumuje te ostrzeżenia? Może zapisują się automatycznie?
Nie martw się, daję radę to nie jest skala tysięcy, jeszcze mi palców nie zabrakło
__________________
www.motopodroze.pl
chomik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 16:17.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.