Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Wszystko dla Afrykańczyka > Ciuch Afrykańczyka

Ciuch Afrykańczyka spodnie, kurtki, rękawiczki, kombinezony, bluzy enduro, itd.

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 19.06.2026, 08:24   #4
matjas
 
matjas's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Brzezia Łąka
Posty: 17,186
Motocykl: nie mam AT jeszcze
matjas will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 4 tygodni 1 dzień 5 godz 24 min 30 s
Domyślnie

Na pewno plus za kolor - mam dwie kurtki w takim kolorze i latem bardzo dobrze się to sprawdza a przy tym nie brudzi się jakoś mocno.
Natomiast odszedłem całkowicie od wiary w zespolone Gore bo latem zdechnąć w tym można a zwłaszcza membranę pod kurtką na deszcz. To drugie to już w ogóle jcprdl porażka.
__________________
'Przestań naprawiać kiedy zaczynasz psuć' - Ojciec matjasa
matjas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Kurtka LS2 AVENUE MEN jakubu85 Ciuch Afrykańczyka 0 28.01.2016 17:12
kurtka Boski-Kolasek Archiwum 4 24.09.2010 18:37


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:11.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.