|
|
#6 |
![]() Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: Bydgoszcz/Szczecin/Berlin
Posty: 489
Motocykl: ST XTZ 750'89
Online: 2 tygodni 3 dni 9 godz 26 min 32 s
|
Siema Kuba,
Ost. kupiłem GN125 dla żony! No wyśmienicie się nim jeździ Kamyk |
|
|
|