|
|
#23 |
|
Stary wyjadacz
![]() Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: żywiec
Posty: 1,219
Motocykl: RD07
Galeria: Zdjęcia
Online: 2 tygodni 5 dni 2 godz 12 min 48 s
|
Nieczęsty widok na polskich drogach. Na własne oczy widziałem dwa razy. Z ciekawości popatrzyłem na OLX. Jest kilka sztuk. Nigdy tyle na raz nie widziałem. Pewnie już nie kupię ale nie powiem ciekawy wynalazek.
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk |
|
|
|