Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Inne tematy

Inne tematy Motocyklowo

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 14.07.2023, 11:10   #1
Navaja

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Halinów
Posty: 934
Motocykl: BMW R 100 S, R 1200 GSA
Navaja jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 1 dzień 7 godz 41 min 14 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał matjas Zobacz post
Poprawka - jestem zobowiązany do pojawienia się w SKP w ciągu 7 dni - inaczej xxuje nie wydadzą mi stałego dowodu.
Przerabiałem ten temat w przeszłości, bo to jest kopanie się koniem. Myślałem, że w całym kraju są takie same reguły a tu jak widać można po ludzku.

Może mamy jakiegoś prawnika na sali, który mógłby to objaśnić?
We Wrocławiu da się, w Warszawie nie da się za wuja pana, w Lublinie- zależy na kogo trafisz. To jest jakaś jednolita wykładnia na ten temat czy zależy od urzędasa?

Gdyby ktoś jeszcze miał wątpliwości: deal, który zrobił Matjas nie ma w sobie nic nielegalnego. Miał chłop wszystkie kwity, ważne badanie techniczne to poszedł i zarejestrował.
Patent ten jest fajny jak jesteś gdzieś na wakacjach, znalezłeś ładne moto czy tam auto, blatujesz temat, płacisz, zabierasz wszystkie flepy od pojazdu, wracasz do domu, rejestrujesz i na spokojnie samolotem czy innym Flixbusem sobie jedziesz odebrać pojazd. Oszczędzasz na wynajmie busa, autolawety czy innej przyczepki.

Podejrzewam, że obowiązek okazania pojazdu na stacji ma na celu uniknięcie sytuacji, że ktoś sprowadza z ważnym przeglądem pomielony przystanek, klepie na sztukę, rejestruje i się porusza takim parchem tak długo jak długo ważny jest zagraniczny przegląd.
Navaja jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Powrót do AT po 10 latach JANEK Motocykl Forumowicza 16 06.08.2019 16:18
Powrót Sokoła czosnek Inne - dyskusja ogólna 15 25.11.2012 18:00
Powrót na kołach z UK zakupionym tam moto Przemol Kwestie różne, ale podróżne. 5 30.06.2011 10:57
Powrót do formy lena Lejdis 68 05.12.2010 20:06


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 03:20.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.