Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Umawianie i propozycje wyjazdów

Umawianie i propozycje wyjazdów Masz już plan? Nie masz? A może szukasz kompana w podróży? Brak Ci koncepcji na długi weekend, wakacje? Szukasz plecaczka? Nikt nie chce jechać na Elefanta? Tu szukaj bratniej duszy...

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 17.05.2023, 10:37   #1
TOMADYNA

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Dec 2020
Miasto: Bezrzecze
Posty: 137
Motocykl: CRF 1100 DCT
TOMADYNA jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 2 dni 3 godz 1 min 25 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Navaja Zobacz post
Tomadyna,
nie odbierz mnie źle ale ten post trochę z dupy jest.
Primo: jest w dziale relacje z podróży a chyba takie pytanie powinieneś zadać dziale przygotowania do podróży

Drugie primo: skąd mamy wiedzieć co Ci się podoba, co lubisz, po jakich drogach jeździsz? Wolisz ogladać się za zimnymi Szwedkami czy raczej gorącymi Włoszkami albo wąsatymi Bułgarkami? Piszesz, ze chciałbyś fajnie podjeść. Dla jednego to tylko ślimaki i chłodne białe wino a inny dałby się posiekać za dürüm kebab z budki ulicznej.

Trzecie primo: mamy w tym dziale ponad 30 stron relacji z różnych kawałków świata czy innej Europy. Owszem, niektóre są niepokończone, inne ledwo co rozpoczęte ale jest opisana kupa fajnych wypraw. Chłopie, wysil się trochę, poczytaj, zakreśl gdzie byś chciał jechać i wtedy pytaj. Gwarantuje Ci, że dostaniesz wtedy wiele cennych wskazówek.

Powodzenia
Nie odbieram żadnego posta źle, jestem pozytywnie nastawiony
PRIMO: ale to jest właśnie początek relacji, zaczynamy planować ;-)
DRUGIE PRIMO: napisałem NIE off i nic nie pisałem o grubych, zimnych czy gorących ..... weźmiemy co będzie
TOMADYNA jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
OFF - jak wytyczyć trasę? Dredd Zastosowanie praktyczne 17 04.11.2020 09:00
Jak zaplanować trasę? Podpowiedzi, doświadczenia 44FG Kwestie różne, ale podróżne. 20 07.09.2020 23:22
Jak wyznaczyć trasę off - jazda na punkt czy wcześniej zaplanowana trasa? JaTomek Inne tematy 6 18.06.2017 08:47


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:38.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.