Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Dom / garaż / inne sprawy z życia forumowicza > Motocykl Forumowicza

Motocykl Forumowicza Tu możesz opisać swój motocykl, pochwalić się ewolucją lub zakupem.

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 14.12.2021, 08:45   #1
TYMEKVMAX


Zarejestrowany: Aug 2013
Miasto: xxx
Posty: 261
TYMEKVMAX jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 5 dni 9 godz 1 min 0
Domyślnie Suzuki dr 350 takie tam pitu pitu

Witajcie panie i panowie wątek przeniesiony i założony od nowa który dotyczy suzuki dr 350 pojazd z 1994 roku początek vin-u SK42B zastanawia mnie to że sprzęt ma rozrusznik i kickstarter czy tak jest w oryginale czy zamontował ktoś pamiętam chciałem założyć kickstarter w dominator lecz karter nie posiadał otworu pod wałek kicka .Cały układ wydechowy był już zamontowany na motocyklu taki kupiłem ,sam zakup był ciekawy i ma swoją historię zakupiony w lublinie za ładnych kilka tysięcy polskich baksów a pamiętam jak 22 lata temu mój koleś dał za taki pojazd 3600 zł teraz o wiele więcej bardzo chciałem xr 250 ze względu na bardzo poważną miłość od dziecka do hondy ale trafiła się dr denerwuje mnie że wałek rozrządu nie jest na łożyskach i należy uważać przy zakupie mi się udało kupić od pani która zrobiła remont silnika który zweryfikowałem plus pani zdjęcia więc jest git kilka fot z zakupu i zdjęcia dla pana z kodem koloru.Suzuki dr została na miejscu rozebrana i przewieziona w aucie osobowym dla umocnienia historii zakupu
Przy okazji się zapytam jaki olej lejecie polecacie ? bo obecny olej nie daję radę
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpg 5.jpg (740.3 KB, 17 wyświetleń)
Typ pliku: jpg 3.jpg (224.9 KB, 22 wyświetleń)
Typ pliku: jpg 4.jpg (599.4 KB, 17 wyświetleń)
Typ pliku: jpg 2.jpg (290.0 KB, 22 wyświetleń)
Typ pliku: jpg 1.jpg (289.3 KB, 25 wyświetleń)
TYMEKVMAX jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Honda xrv rd03 takie tam pitu pitu TYMEKVMAX Motocykl Forumowicza 458 05.10.2022 04:45


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:03.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.