Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Inne tematy

Inne tematy Motocyklowo

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 05.01.2021, 12:49   #1
blacha_świecie
 
blacha_świecie's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 389
Motocykl: RD03
Galeria: Zdjęcia
blacha_świecie jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 dzień 12 godz 50 min 47 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał RAVkopytko Zobacz post
W pickupie problem,to wysokość paki,do busa wjeżdżałem "normalnie", ściana grodziowa to taki stop mur
Od trzech lat wożę crossa lub enduraka na pace hiluxa i powiem Wam, że w pojedynkę nie ma szans załadować motocykla. Motocykl zawsze ładuję z synem i wtedy jest spoko. Dodatkowym problemem jest spakowanie gratów. Jadąc na zawody trochę tych gratów trzeba zabrać i to co w razie opadów deszczu może zmoknąć ładuję na pakę. Jednak należy to wszystko porządnie zabezpieczyć przed wypadnięciem (klapa jest otwarta podczas przewozu motocykla). Pozostałe graty zajmują całą przestrzeń na tylnych siedzeniach. Czasem na zawody jedzie też moja żona i jest już problem z zapakowaniem się. Dodatkowy problem to trzymanie noca motocykla i gratów na pace przy dwu dniowych zawodach. Są też zalety, jazda pickupem z motocyklem na pace jest dużo przyjemniejsza niż osobówką z przyczepką. W przypadku jazdy po autostradzie płaci się jak za samochód osobowy. Za osobówkę z przyczepka trzeba dużo więcej wybulić. Zaletą jest też napęd 4x4. Wyjechać busem po deszczu np. z toru w Gdańsku na Borkowie graniczy z cudem, pikapem nie miałem tego problemu a nawet pewnego razu wyciągałem trzy busu.
blacha_świecie jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
dwa kaski enduro - do jakiego kufra wejdą? (maxia?) Grzesiek77 Wszystko dla Afryki 16 21.05.2013 06:10


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 07:39.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.