Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Relacje z podróży > Trochę dalej

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 07.08.2009, 14:27   #21
Michasso
 
Michasso's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Szczecin
Posty: 182
Motocykl: RD07a
Michasso jest na dystyngowanej drodze
Online: 20 godz 54 min 14 s
Domyślnie

Jasne że Vranac, to chyba znaczy "czarne". Wypijcie za mnie chłopaki i gwarantuje Wam, że jeśli macie słabość do wytrawnych, dobrych i niskobudżetowych win, to się nie zawiedziecie.
My musieliśmy ratować się innymi trunkami, kiedy wina zabrakło






Fotki nie tylko z rybiego oka, bo zawsze mam ze sobą dwa szkła, przy czym drugie jest zmiennoogniskowe. Inaczej musiałbym zabierać tego więcej



Ciągle twierdza




Mozolne wybieranie pamiątek, czyli najgorszy moment podróży z kobietą




Motormaniak, Yonec, jak dacie radę, to zaopatrzcie się w przewodnik wydany przez wydawnictwo Bezdroża. Napisany z pasją stał się dla mnie dość przyjemną lekturą.
Co do Bośni, jestem pewien że jest tam wiele do zobaczenia, tym bardziej, że jest to kraj ciągle słabo odkrywany przez turystów.
Przy granicy z Czarnogórą krajobraz jest podobny do tego co widzieliśmy na północy




A zapomniałem dodać, że północ Czarnogóry jest obfita w krystaliczne wodospady i znacznie niższą temperaturę niż nad morzem.
__________________
Pozdrawiam, Michał
Michasso jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Dla tych co chcą sami... Pastor Wszystko dla Afryki 37 15.05.2014 01:17
Albania - pytanie do tych co byli STRUś Przygotowania do wyjazdów 17 23.11.2011 23:30
A produkty tych Panow ktos zna? Boski-Kolasek Wszystko dla Afryki 22 14.01.2011 22:19


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 07:16.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.