|
|
#3 |
![]() Zarejestrowany: May 2014
Miasto: Warszawa
Posty: 1,474
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 5 dni 19 godz 12 min 43 s
|
Dokladnie. Jakikolwiek smartfon i mapy HERE (ladujesz kraj jaki tylko chcesz) a w tle Yanosik (bez tego w trase nie ruszam)
|
|
|
|