|
|
|||||||
| Wszystko dla Afryki Wszystkie nieoryginalne rozwiązania, które można zapakować do Twojego motocykla. Gmole, stelaże, kufry, sakwy, bagażniki, uchwyty, kanapy, modyfikacje zawieszeń, kierownic, gniazdka, GPSy, dynojety, bagstery i inne scottoilery... |
|
|
Narzędzia wątku | Wygląd |
|
|
#29 |
![]() Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: Bielsko Biała
Posty: 1,724
Motocykl: TA 600/rd03
Przebieg: 48ooo
Online: 3 miesiące 1 dzień 15 godz 45 min 58 s
|
Seryjna osłona nie jest anodowana! Jeśli komuś się taka anodowana trafiła, to raczej wersja tuningowana przez poprzedniego właściciela. Z mojej strony mogę Ci tylko powiedzieć, że cholernie ciężko się to poleruje, bo jest to jakiś miękki stop, bardzo plastyczny. Dużo łatwiej jest pomalować niż doprowadzić do takiego stanu jak na moim zdjęciu. dlatego chyba niektórzy idą na skróty.
|
|
|
|