|
|
|
|
#1 |
![]() Zarejestrowany: Jun 2008
Miasto: S-ec
Posty: 2,923
Motocykl: 690 R
Galeria: Zdjęcia
Online: 7 miesiące 3 tygodni 14 godz 25 min 31 s
|
testował ktoś Motoza TRACTIONATOR ENDURO I/T, jakie przebiegi są do zrobienia? Myślę o założeniu w 690 do Maroka.
https://motoz.com.au/product/tractionator-enduro-i-t/ |
|
|
|
|
|
#2 | |
![]() Zarejestrowany: Jul 2017
Miasto: Helvetia (BL)
Posty: 496
Motocykl: CRF1000L, H701 E, betinka 300RE, Tryplak 765
Przebieg: 43kkm +
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 1 dzień 4 godz 57 min 0
|
Cytat:
Kiedy to Maroko jedziesz? |
|
|
|
|