|
|
|
|
#1 |
![]() Zarejestrowany: Oct 2011
Miasto: Gdańsk
Posty: 90
Motocykl: RD04
Przebieg: 55000
Galeria: Zdjęcia
Online: 2 dni 3 godz 50 min 3 s
|
To nie będzie relacja dla mnie typowa, bo zwykle lubię się rozpisywać jak wieszczu na dobrej fazie. Lecz zwykle są to relacje z większych wycieczek a tym razem pojechałem do pracy. Wrzuciłem też do kakasku do mikrofon, więc myślę że samym filmie jest dość narracji dla chętnych narracji.
Wrzucę później jeszcze parę fot z 4 tygodni życia w Europejskiej stolicy frytek, diamentów i koksu. Jakoś przez ten czas udało mi się załapać tylko na jeden z tych trzech rarytasów, sami sobie wybierzcie który.
__________________
"Albo znajdziemy drogę, albo ją sami wytyczymy" Hannibal http://ciaho.blogspot.com |
|
|
|
![]() |
|
|
Podobne wątki
|
||||
| Wątek | Autor wątku | Forum | Odpowiedzi | Ostatni Post / Autor |
| Kurtka na 2026 | kali | Ciuch Afrykańczyka | 12 | 13.02.2026 13:07 |
| Nordkapp 2026 | andres | Umawianie i propozycje wyjazdów | 8 | 13.01.2026 15:07 |
| Maroko 2026 | rumpel | Przygotowania do wyjazdów | 0 | 02.11.2025 16:13 |