![]() |
wypad na Belgijskie fryty maj/czerwiec 2026
To nie będzie relacja dla mnie typowa, bo zwykle lubię się rozpisywać jak wieszczu na dobrej fazie. Lecz zwykle są to relacje z większych wycieczek a tym razem pojechałem do pracy. Wrzuciłem też do kakasku do mikrofon, więc myślę że samym filmie jest dość narracji dla chętnych narracji.
Wrzucę później jeszcze parę fot z 4 tygodni życia w Europejskiej stolicy frytek, diamentów i koksu. Jakoś przez ten czas udało mi się załapać tylko na jeden z tych trzech rarytasów, sami sobie wybierzcie który. <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/mnAd1R0ayYs?si=TyG9VfD1Mlx4m1cf&controls=0" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture; web-share" referrerpolicy="strict-origin-when-cross-origin" allowfullscreen></iframe> https://photos.fife.usercontent.goog...-gm?authuser=0 https://photos.app.goo.gl/cjF4QCVHcPuczS1J9 |
| Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 15:19. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.