Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary Dzisiaj, 21:07   #152
Jarczoq
 
Jarczoq's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jul 2017
Miasto: Poznań
Posty: 907
Motocykl: RD07a
Przebieg: ^90 000
Jarczoq jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 3 dni 16 godz 50 min 50 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał mdxmd Zobacz post
jednego nie rozumiem, przecież na częściach jest większy interes jak na samym motocyklu, jaki mają problem chinole aby mieć to dostępne?
Dla pośredników owszem, jest interes, ale dla fabryki niekoniecznie. Problemem jest magazynowanie tych klamotów przez ileś (w sumie) lat.
Jarczoq jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem