Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Dom / garaż / inne sprawy z życia forumowicza > Motocykl Forumowicza

Motocykl Forumowicza Tu możesz opisać swój motocykl, pochwalić się ewolucją lub zakupem.

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 12.04.2023, 19:56   #20
Prince
 
Prince's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: May 2013
Posty: 1,329
Motocykl: xtz660 Ténére/XR650R
Prince jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 tygodni 2 dni 6 godz 3 min 8 s
Domyślnie

Połowienie silnika to raczej od 2 tyś w góre. Wywalony trybek skrzyni w tych yamahach to częsty temat. Niefajne jest tez to ze części już może nie być, albo wkrótce może nie być. Niby wszystkie te XT i TT wszelkich maści, to jedna rodzina ale jak przychodzi co do czego to okazuje sie ze tu pokrywa inna, ze tu nie ma czegoś a tam jest inaczej i okazuje sie ze nie jest juz takie samo. Te yamahy robione w dużej części we Włoszech, nigdy nie miały w planach zawojowywać inne kontynenty. Wiec to nie jak z hondą np XR do której części będą jeszcze przez 50 lat bo w stanach i Australii jest tego fpyteczkę i jeszcze trochę.


Osobiście bym sie pozbył. Chociaż z drugiej strony czasem zerkam na ogłoszenia z najstarszymi TT z lat 80tych. Odtwarza mi sie film o tym jak lakieruje proszkowo ramę, jak anoduję felgi, jak zaplatam kołeczka na świeżutkich szprychach, jak wymieniam wszystkie łożyska i uszczelniacze, jak instaluje zawias po sanczezie, cycry, anodowane klameczki, rentala kiere, odnowioną kanapę, wyremontowany silniczek, czyściutki gaźniczek..... i ....i tylko na wój mi stare enduro na kopkę z taką pojemnością. Mam już podobnego śmiecia w tej klasie a kradnę kiedy mogę dwiesciepiedziesiątkę
Prince jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Klamki aftermarket TT600R Baza Yamaha 1 31.10.2021 07:39
Yamaha TT600R kranik paliwa Baza Yamaha 4 10.10.2021 16:48
Bagaznik TT600R giennios Inne tematy 2 10.04.2017 22:12


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 02:27.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.