Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Imprezy forum AT i zloty ogólne > BIAŁA - Stałe Spotkanie Sympatyków FAT

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 12.09.2021, 22:42   #11
Cynciu
 
Cynciu's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: May 2010
Miasto: Kędzierzyn-Koźle
Posty: 635
Motocykl: PD06 prawie Africa
Przebieg: 68000
Cynciu jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 4 dni 8 godz 54 min 8 s
Domyślnie

Dawno nic nie pisałem więc troszkę mam tremę, ale co tam. Dopóki opary pozlotowe dają mi odwagę piszę.

Dotarłem nazad do chałupy cało i mogę pozwolić sobie ma małe podsumowanie. Otóż ten zlot ma jedną zasadniczą wadę.
Się niestety kończy. (Popracujcie nad tym.)
To w sumie jedyny minus.

Generalnie:
Dziękuję wszystkim, bez wyjątku.
- Organizatorom, że im wciąż się chce, że ich cierpliwość i wyrozumiałość jest na najwyższym Levelu, że są.
- Uczestniczkom, że mnie tolerowały, zwłaszcza pierwszego wieczoru.
- Uczestnikom, że mnie nie obili i nie dopuścili abym usechł.
Oraz wszystkim niewymienionym.

Teraz bardzo ważna uwaga.
Być może temat dotyczy nie tylko mnie.

Wiedziałem, że wszystkie leki maja skutki uboczne. Dotyczy to również środka anty-Covid który otrzymałem na wjeździe. Chyba chodziło o jakąś dezynfekcję czy deratyzacje albo inne decośtam. Taki dziwny landrynkowy płyn.
Faktycznie wróciłem bez Covida, czyli działa.
Jednak odczułem efekty uboczne które są niepokojące i należy zwrócić na nie uwagę.
Po pierwsze, primo. kilka godzin po zażyciu jakaś nieokreślona klapka u mnie przeskoczyła i włączył się dancer. Nie wiem jak i co ale jakieś kurna oświecenie taneczne czy co? Zaznaczam, że nigdy posiadłem oficjalnie umiejętności tanecznych. Przy okazji przepraszam miłe damy za naciągnięte ścięgna, wywichnięte stawy i zadeptane palce.
Po drugie primo czyli secundo czy jakoś tam. W sumie to chyba gorszy skutek uboczny albowiem czasowy. Po uaktywnieniu się primo zostaje wyzwolone secundo czyli cofnięcie nagłe zegara biologicznego, skok adrenaliny i zwielokrotnienie wszelakich sił witalnych. Wszystko to niby jest zajefajne ale niestety efekt ten tak krótkotrwały skutkuje przez kolejne dni mega zakwasami, zwiotczeniem ścięgien, a stawy same nie chcą wracać w swoje pierwotne położenie.

Uważam, że opisany preparat aty-Covid wymaga dalszych badań klinicznych i zgłaszam się do roli testera.

Dla dobra wszystkich w sumie.

Ciao wszystkim, Cynciu
__________________
Wlóczęga:
człowiek, który nazwałby się turystą, gdyby miał pieniądze..

[ Julian Tuwim ]
Cynciu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Stałe Spotkanie FAT Biały Brzeg 2020 Soltys BIAŁA - Stałe Spotkanie Sympatyków FAT 470 22.07.2021 10:39
Stałe Spotkanie FAT Biały Brzeg 2019 Soltys BIAŁA - Stałe Spotkanie Sympatyków FAT 455 28.07.2020 14:19
Stałe Spotkanie FAT: "Biały Brzeg - 2018" Soltys BIAŁA - Stałe Spotkanie Sympatyków FAT 507 08.10.2018 12:49


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:17.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.