Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Inne tematy

Inne tematy Motocyklowo

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 13.06.2014, 21:00   #701
sowizdrzal
Turysta DualSport
 
sowizdrzal's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: Chorzów
Posty: 584
Motocykl: KTM 1200 6T
Galeria: Zdjęcia
sowizdrzal is an unknown quantity at this point
Online: 2 tygodni 2 dni 4 godz 17 min 43 s
Domyślnie

Masz rację.
__________________
Sowizdrzał
KTM 750 6T
Nie wierz, nie bój się, nie proś!
sowizdrzal jest offline  
Stary 14.06.2014, 01:04   #702
Miras Sc
SOmalijczyk
 
Miras Sc's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Oct 2011
Miasto: SOsnowiec
Posty: 766
Motocykl: 1090 AdvR
Miras Sc jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 tygodni 1 godz 38 min 24 s
Domyślnie

Uff, w końcu
Miras Sc jest offline  
Stary 15.06.2014, 03:22   #703
Klas
 
Klas's Avatar


Zarejestrowany: Feb 2009
Posty: 155
Motocykl: Tiger 1050
Klas jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 dni 5 godz 41 min 18 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał puszek Zobacz post
Ja tam wolę oficjalne ,ustawowe, zezwolenie na jazdy po leśnych drogach, a nie socjalistyczne wicie, rozumicie. Nie płaciłem mandatów nigdy, nikt mnie nie zatrzymał, ale działa mi na psychke świadomość ,ze mogę się kiedyś spotkać z jakimś mułem ,który po zabiciu iluś tam zwierzaków i wycięciu iluś tam hektarów lasu bedzie mi mówił, że naruszyłem prawo bo asfaltem leśnym czy szutrówką Afryczką pomykam. Nie podoba mi się też wizja, rozjuszonego funkcjonariusza, któremu godzine wcześniej grupa gówniarzy na krzakach dupę skopała przy próbie interwencji i teraz szuka odreagowania. To co jest jest złe. I w ustawie i w LP. Dla LP ustawa jest dobrodziejstwem bo niczego nie muszą robić. Zawsze maja dupę chroniona..Nie lzia i chwatit.
Puszek Ty naprawdę nawet nie próbujesz zrozumieć co się do Ciebie mówi.Wyimaginowałeś sobie jakichś rozjuszonych urzędasów , krwiopijców nastających na Twoją wolność itp. itd... napisz ileż to mandatów i pieniędzy kosztowały Cię te zapędy leśników czyhających na Ciebie , ile razy i jakie kwoty zapłaciłeś , że tak wylewasz na leśników wszelkie pomyje - nawet za to , na co nie mają wpływu. Jak udowodnisz , że naprawdę ucierpiałeś z powodów o których piszesz , może zacznę Cię rozumieć - jeśli nie to znaczy , że jesteś zwykłym szują który podjudza ludzi przeciwko sobie.
Klas jest offline  
Stary 15.06.2014, 12:31   #704
sowizdrzal
Turysta DualSport
 
sowizdrzal's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: Chorzów
Posty: 584
Motocykl: KTM 1200 6T
Galeria: Zdjęcia
sowizdrzal is an unknown quantity at this point
Online: 2 tygodni 2 dni 4 godz 17 min 43 s
Domyślnie

Klas, problem w tym, że Ty nie masz żadnej szansy zrozumienia tego, o czym mówi puszek, o czym mówię ja.
Stawiam Ci tę diagnozę całkowicie za darmo, doceń, bo na kolejne na pewno Cię nie stać. Mówię to z głębokim zrozumieniem dla Twojej sytuacji, a nie skuli złości.
__________________
Sowizdrzał
KTM 750 6T
Nie wierz, nie bój się, nie proś!
sowizdrzal jest offline  
Stary 15.06.2014, 13:35   #705
Klas
 
Klas's Avatar


Zarejestrowany: Feb 2009
Posty: 155
Motocykl: Tiger 1050
Klas jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 dni 5 godz 41 min 18 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał sowizdrzal Zobacz post
Klas, problem w tym, że Ty nie masz żadnej szansy zrozumienia tego, o czym mówi puszek, o czym mówię ja.
Stawiam Ci tę diagnozę całkowicie za darmo, doceń, bo na kolejne na pewno Cię nie stać. Mówię to z głębokim zrozumieniem dla Twojej sytuacji, a nie skuli złości.
Nie , to Wy nawet nie próbujecie zrozumieć wszelkich okoliczności sprawy - nie macie pojęcia o pracy leśnika , nie przyjmujecie żadnych argumentów , nie bierzecie pod uwagę opinii pozostałej części społeczeństwa na temat jazdy po lesie motocyklem itp. itd.
Liczy się dla Was tylko to , że nie możecie jeździć wszędzie tam gdzie chcecie - to jest według Was wolność i demokracja.Niestety (albo raczej na szczęście)to tak nie działa.
Wiele razy pisałem , że mam świadomość iż sytuacja w polskich lasach nie jest idealna , że da się lepiej i ten proces zmian ciągle następuje ale prawdą jest też , że na tle wielu innych dziedzin w Polsce - szczególnie w sektorze tzw. państwowy , w LP naprawdę nie jest żle.
A już wylewanie pomyj na zwykłych pracowników , którzy po prostu wykonują swoje obowiązki , a co ważniejsze żadnemu z Was nic złego nie zrobili - bo jak sam puszek przyznaje nigdy nie miał problemów ze służbami leśnymi - to zwykłe świństwo i tyle w temacie.

Ostatnio edytowane przez Klas : 15.06.2014 o 13:44
Klas jest offline  
Stary 15.06.2014, 14:00   #706
puszek
 
puszek's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Krakuff
Posty: 4,762
Motocykl: RD07a
puszek jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 3 tygodni 3 dni 4 godz 58 min 57 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Klas Zobacz post
Nie , to Wy nawet nie próbujecie zrozumieć wszelkich okoliczności sprawy - nie macie pojęcia o pracy leśnika , nie przyjmujecie żadnych argumentów , nie bierzecie pod uwagę opinii pozostałej części społeczeństwa na temat jazdy po lesie motocyklem itp. itd.
Liczy się dla Was tylko to , że nie możecie jeździć wszędzie tam gdzie chcecie - to jest według Was wolność i demokracja.Niestety (albo raczej na szczęście)to tak nie działa.
Wiele razy pisałem , że mam świadomość iż sytuacja w polskich lasach nie jest idealna , że da się lepiej i ten proces zmian ciągle następuje ale prawdą jest też , że na tle wielu innych dziedzin w Polsce - szczególnie w sektorze tzw. państwowy , w LP naprawdę nie jest żle.
A już wylewanie pomyj na zwykłych pracowników , którzy po prostu wykonują swoje obowiązki , a co ważniejsze żadnemu z Was nic złego nie zrobili - bo jak sam puszek przyznaje nigdy nie miał problemów ze służbami leśnymi - to zwykłe świństwo i tyle w temacie.
Klas- dodam jeszcze ,ze separatyści donieccy tez mi nic nie zrobili a mam o nich negatywne zdanie. To pewnie też jest świństwo. Te LP mają specyficzny wpływ na swoich pracowników...a może to borelioza? To podobno choroba zawodowa leśników.
puszek jest offline  
Stary 15.06.2014, 14:06   #707
Klas
 
Klas's Avatar


Zarejestrowany: Feb 2009
Posty: 155
Motocykl: Tiger 1050
Klas jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 dni 5 godz 41 min 18 s
Domyślnie

Możemy podyskutować jak zaczniecie używać argumentów merytorycznych a nie tylko obraźliwych określeń wobec innych ludzi.Nazywanie mułem kogoś kto nigdy nic złego Ci nie zrobił jest zwykłym prostactwem i z kimś kto takich argumentów używa nie mam zamiaru więcej dyskutować.Pisanie o boreliozie - nieszczęściu wielu ludzi w kontekście jakim to zrobiłeś też nie świadczy dobrze o Twoim poziomie kultury - i Ty chcesz żeby traktować Twoje wypowiedzi jako dysksję?!
Porównania do płatnych morderców na Ukrainie już nawet nie skomentuję ...

Ostatnio edytowane przez Klas : 15.06.2014 o 14:15
Klas jest offline  
Stary 15.06.2014, 14:38   #708
puszek
 
puszek's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Krakuff
Posty: 4,762
Motocykl: RD07a
puszek jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 3 tygodni 3 dni 4 godz 58 min 57 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Klas Zobacz post
Możemy podyskutować jak zaczniecie używać argumentów merytorycznych a nie tylko obraźliwych określeń wobec innych ludzi.Nazywanie mułem kogoś kto nigdy nic złego Ci nie zrobił jest zwykłym prostactwem i z kimś kto takich argumentów używa nie mam zamiaru więcej dyskutować.Pisanie o boreliozie - nieszczęściu wielu ludzi w kontekście jakim to zrobiłeś też nie świadczy dobrze o Twoim poziomie kultury - i Ty chcesz żeby traktować Twoje wypowiedzi jako dysksję?!
Porównania do płatnych morderców na Ukrainie już nawet nie skomentuję ...
To ,że mnie coś nie doświadczyło nie oznacza ,że nie mam na ten temat żadnego zdania.Znam przykłady spotkań z "mułami" i nie zamierzam ich poznawać osobiście. Podobnie jest z karą śmierci z która się osobiście nie zaznajomiłem a mam na jej temat zdanie. Idąc Twoim tokiem nikt by się na jej temat nie mógł wypowiadac dopóki jej nie doświadczył. Mam nadzieje ,że Ty nie utożsamiasz się z tymi mułami o których piszę- wszak to zapewne mały procent populacji.
Co do separatystów, to porównanie było , a owszem, ale nie LP do nich , tylko tego,ze można mieć zdanie na jakieś temat nie mając z tym problemem bezpośredniej styczności...A borelioza..hmmm trapi nie tylko LP ...leśnych enduromaniaków również sie przytrafia..grzybiarzom też...
puszek jest offline  
Stary 15.06.2014, 15:00   #709
Klas
 
Klas's Avatar


Zarejestrowany: Feb 2009
Posty: 155
Motocykl: Tiger 1050
Klas jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 dni 5 godz 41 min 18 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał puszek Zobacz post
To ,że mnie coś nie doświadczyło nie oznacza ,że nie mam na ten temat żadnego zdania.Znam przykłady spotkań z "mułami" i nie zamierzam ich poznawać osobiście. Podobnie jest z karą śmierci z która się osobiście nie zaznajomiłem a mam na jej temat zdanie. Idąc Twoim tokiem nikt by się na jej temat nie mógł wypowiadac dopóki jej nie doświadczył. Mam nadzieje ,że Ty nie utożsamiasz się z tymi mułami o których piszę- wszak to zapewne mały procent populacji.
Co do separatystów, to porównanie było , a owszem, ale nie LP do nich , tylko tego,ze można mieć zdanie na jakieś temat nie mając z tym problemem bezpośredniej styczności...A borelioza..hmmm trapi nie tylko LP ...leśnych enduromaniaków również sie przytrafia..grzybiarzom też...
To nadal nie są merytoryczne argumenty dotyczące za i przeciw udostępnieniu dróg leśnych dla motocykli.
Klas jest offline  
Stary 15.06.2014, 16:12   #710
sowizdrzal
Turysta DualSport
 
sowizdrzal's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: Chorzów
Posty: 584
Motocykl: KTM 1200 6T
Galeria: Zdjęcia
sowizdrzal is an unknown quantity at this point
Online: 2 tygodni 2 dni 4 godz 17 min 43 s
Domyślnie

Moja diagnoza okazuje się w 100% trafna. Ale skonsultuj się jeszcze,
bo nikto neni neomylny, jak rzekł po czesku jeżyk schodząc ze szczotki...
__________________
Sowizdrzał
KTM 750 6T
Nie wierz, nie bój się, nie proś!
sowizdrzal jest offline  
Zamknięty Temat


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Dyskusja o pewnej Afric'e Qba Inne tematy 27 19.11.2012 21:52


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:49.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.