Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Inne tematy

Inne tematy Motocyklowo

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 27.12.2010, 22:39   #61
lena
 
lena's Avatar


Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Polska poł.-wsch.
Posty: 1,011
lena jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 tygodni 1 dzień 22 godz 8 min 52 s
Domyślnie

Kazmir, litości - "gęby" Ci się nie wyświetliły? To była kategoria "żart", to chyba jasne? Nie ma co się wdawać w polemiki
lena jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27.12.2010, 23:00   #62
sambor1965
 
sambor1965's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 3,667
Motocykl: RD04
Galeria: Zdjęcia
sambor1965 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 3 tygodni 2 dni 3 godz 34 min 29 s
Domyślnie

No to teraz jako Sambor napiszę, że bardzo dziękuję wszystkim co mi dobrze życzą i tym którzy życzą źle, a powstrzymali się od zabrania głosu też dziękuję. Jestem pewien, że fajnych pomysłów mi nie zabraknie. Potrzeba mi jednak oczywiście takich podoskowatych ludzi, którzy potrafią dzielić całość na odcinki i je systematycznie odwalać. Liczę na pomoc, to chyba oczywiste. Pamiętajcie jednak, że nie będzie to gazeta afrykańska. Chcę, by w równym stopniu była interesująca dla Was jak i dla gości na BMW, KTM, DR czy XT. I by facet jeżdżący Harleyem też coś znalazł dla siebie.
__________________
Jeśli sądzisz, że potrafisz to masz rację. Jeśli sądzisz, że nie potrafisz – również masz rację.
sambor1965 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27.12.2010, 23:12   #63
szparag
 
szparag's Avatar


Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: Warszawa
Posty: 1,503
Motocykl: LC4
Przebieg: ...
szparag jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 5 dni 20 godz 4 min 21 s
Domyślnie

Proponuję również przyjrzeć się tematyce Maxi Skuterów. Osobiście zjeździłem na czymś takim Izrael oraz spory kawałek Polski i Czech ( pracowałem w jednej z firm importujących coś takiego do polski, ale nie z Chin ). Powiem szczerze całkiem wiele osób podróżuje obecnie Maxi Skuterami, a mało kto o tym pisze.
Co do testów motocykli to jak najbardziej jestem za, oczywiście mówię o testach tematycznych ( przydatność do turystyki ). Fakt każda gazeta robi testy, ale każda robi inaczej, proponuję przeczytać choćby artykuł o Transalpie z Motormani - dla mnie, bez komentarza. Miałem przyjemność współpracować z prawie każdą gazetą motocyklową w tym kraju i wiem jak to wygląda od podszewki i tym bardziej uważam, że testy są jak najbardziej potrzebne i to nie tylko motocykli, ale wszystkiego co moto turyście potrzebne.
Najlepsze testy moim zdaniem to logiczne testy porównawcze dwóch, trzech towarów z podobnej półki cenowej. Choć zdarzało mi się robić testy pt. Cena do jakości, czy warto ?
Co byście powiedzieli na test : Africa Twin, Super Tenera, Dr Big, GS 1100. albo np. turystyczne enduro za 10 tysięcy ?

Ostatnio edytowane przez szparag : 27.12.2010 o 23:27
szparag jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27.12.2010, 23:32   #64
Kazmir
 
Kazmir's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 2,740
Motocykl: RD03
Kazmir jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 6 godz 36 min 9 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał lena Zobacz post
Kazmir, litości - "gęby" Ci się nie wyświetliły? To była kategoria "żart", to chyba jasne? Nie ma co się wdawać w polemiki
Jasne oczywiście Tak mi się wyrwało. Kiedyś byłem zaprzyjaźniony z redaktorem, który może pisze teraz dla Św.Piotra.......Tak trochę od kuchni widziałem jak takie pismo powstaje. Nie jest lekko, ale życzę powodzenia.
Kazmir jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28.12.2010, 00:57   #65
Roomyanek
 
Roomyanek's Avatar


Zarejestrowany: Dec 2009
Miasto: Wrocek
Posty: 302
Roomyanek jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 15 godz 5 min 45 s
Domyślnie

Kolejne gratulacje!!! i "nudne" już stwierdzenie o właściwym człowieku na właściwym miejscu,
ale co ja poradzę, że lubię czytać Twoje teksty (ale nie będziesz pisał wszystkich relacji sam?)
pierwsza uwaga, na gorąco - zmiana papieru, no i zabierajmy się do fajnych podróży, żeby było o czym czytać
__________________
...a jednak można żyć bez powietrza...
Roomyanek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28.12.2010, 08:40   #66
sambor1965
 
sambor1965's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 3,667
Motocykl: RD04
Galeria: Zdjęcia
sambor1965 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 3 tygodni 2 dni 3 godz 34 min 29 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Roomyanek Zobacz post
ale co ja poradzę, że lubię czytać Twoje teksty (ale nie będziesz pisał wszystkich relacji sam?)
pierwsza uwaga, na gorąco - zmiana papieru, no i zabierajmy się do fajnych podróży, żeby było o czym czytać
Myslę, że podejdę do tematu jak do zdjęć w kalendarzu. Jeśli już jakaś moja relacja będzie to na zasadzie wyjątku, a nie reguły. A co do fajnych podróży: czekam na tekst z Islandii. Foty już widziałem...
__________________
Jeśli sądzisz, że potrafisz to masz rację. Jeśli sądzisz, że nie potrafisz – również masz rację.
sambor1965 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28.12.2010, 10:04   #67
tango
 
tango's Avatar


Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: Warszawa
Posty: 164
Motocykl: Yamaha TDM 850 4TX
tango jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 dni 9 godz 19 min 46 s
Domyślnie

Jako ze jest takowy watek, gdzie kilka rzeczy sie pojawilo, to dorzuce cos jeszcze:
- testy motocykli. to co jest w SM, Motcyklu czy Motormanii - to nie jest to, co w MV - wlasnie w takiej gazecie chetnie poczytam test sprzetu, ktorym mozna pojechac w wyprawe: po prostu test napisany pod innym katem - pod katem nie przydatnosci na codzien na ulicy czy na torze - ale w dluzszej trasie czy wlascie pod katem wypraw. Czy ktos czytal test Harleya z trasy do Chorwacji?
- Szparag dobrze pisze - warto umieszczac artykuly o tym, o czym inni malo/wogole nie pisza - male pojemnosci w dlugiej wyprawie (tak jak juz opisane wyprawy do Turcji),
- warto wrzucac relacje z dluzszych wypraw ale i weekendowe wypady - Polska i nasi sasiedzi - na 2 dni w sam raz.

I jeszcze raz - powodzenia! Na nas mozesz liczyc
__________________
leave the racing on the circuit
tango jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28.12.2010, 10:15   #68
Lukasz
 
Lukasz's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Bydgoszcz
Posty: 191
Motocykl: RD07
Lukasz jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 1 tydzień 6 dni 10 godz 42 min 56 s
Domyślnie

Gratulacje Sambor!!! Życzę powodzenia w kontynuacji wydawania MV. Nie będzie to misja łatwa, gdyż grono potencjalnych czytelników wymagające i dla niektórych wyprawa do Nepalu, to lamerski wypad, a dla innych podróż na Mazury, to spełnienie marzeń. Uważam, że po zakończeniu wydawania Nomady, była dosyć duża luka na rynku takich czasopism, trafnie wypełniona przez MV. Oczywiście puryści stwierdza, że to nie to samo i mają rację. Trzeba jednak zauważyć, że czasy, motocykle, ich dostępność oraz możliwość podróżowania też się zmieniły. Turystyka motocyklowa stała się bardziej "dostępna" dla zwykłych zjadaczy chleba, którzy z chęcią sięgają po MV.
Tak sobie myślę, że Sambor doda kolorytu temu wydawnictwu.
Dziękuję za wypowiedź:-)
Ale poszedł słód, bleeeeeeee
Lukasz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28.12.2010, 10:17   #69
puntek
 
puntek's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Raczyce/Wrocław
Posty: 2,013
Motocykl: RD04
Przebieg: 3 ....
puntek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 20 godz 59 min 5 s
Domyślnie

a ja nic nie napisze
__________________
AKTUALNIE SZUKAM PRACY!!! ale nadaję się tylko na szefa
puntek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28.12.2010, 10:27   #70
Dunia
 
Dunia's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2010
Miasto: Reykjavik
Posty: 685
Motocykl: tyż Honda ale mała siostra królowej
Przebieg: jest
Dunia jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 dni 3 godz 35 min 20 s
Domyślnie

Dorzucę jeszcze jeden pomysł-a może znajdzie się miejsce w MV na nieco historii..zapomniane wyjazdy i wyprawy zwykłych ludzi na motocyklach...

ps; moja mama jezdziła kiedyś na Simsonie AWO sport....a teraz nie mam nawet jednego zdjecia z tych czasów.Dla niej to bylo naturalne i nie zadbała aby siebie uwiecznic dla potomnści..szkoda...może gdyby był taki watek znalazłoby się trochę zapomnianch, szalonych historii w domowych archiwach
Dunia jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Magazyn Honda- Afryka do kwadratu karlos Inne tematy 25 09.07.2010 13:20
Motovoyager juz w sprzedazy sambor1965 Kwestie różne, ale podróżne. 154 31.01.2010 19:23


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:51.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.