Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Szpej turystyczny - Produkty i Porady

Szpej turystyczny - Produkty i Porady Wszystko co potrzebne do dużej i małej turystyki

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 23.04.2008, 15:49   #1
motormaniak
mistrzu
 
motormaniak's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 1,955
Motocykl: RD03
Przebieg: ?
Galeria: Zdjęcia
motormaniak jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 4 tygodni 1 dzień 1 godz 38 min 29 s
Question Jaki materac pod namiot w rozsądnej cenie?

Kiedyś używałem karimaty, ale zrobiłem sie delikatny i boli mnie wszystsko po nocy na karimacie. Potem kupiłem mate samopompującą- ale 2 takie maty zajmują dużo miejsca i marnie jakoś mi sie na nich śpi (są śliskie, zbyt cienkie itd) . W zeszłe wakacje pojechałem z tanim materacem z marketu 130X200x22cm wygodny, ale trochę za wysoki, poza tym to bardzo delikatne PCV pociągnięte welurem - już na 1 wyjeździe uchodziło z niego powietrze..
Czy ktoś może polecić mi jakiś materac w miarę trwały, dwuosobowy, nie grubszy niż 10-12 cm (żebym sie w nocy nie bujał na nim) ?

__________________
Enduro i ADV
motormaniak jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Jaki namiot szturmowy? Ludwik Perney Szpej turystyczny - Produkty i Porady 34 29.05.2014 11:30
Materac/mata dla dwojga. Arkadius Szpej turystyczny - Produkty i Porady 29 29.12.2012 18:33
Materac pompowany Coleman Mecia Szpej turystyczny - Produkty i Porady 18 10.03.2011 19:46


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:04.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.