Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Warsztat CRF 1000 / CRF 1100 > Oprogramowanie, wyświetlacz, nawigacja

Oprogramowanie, wyświetlacz, nawigacja Wszystko co tyczy się głównego wyświetlacza, oprogramowania motocykla, nawigacji i podobnych

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 03.11.2022, 13:46   #91
R2D2
ReGeNeRaToR
 
R2D2's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Olsztyn
Posty: 629
Motocykl: RD07
R2D2 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 4 dni 1 godz 53 min 40 s
Domyślnie

Postał siedem dni i nie odpalił ? coś ci tam ostro prąd żre albo aku lub regulator masz padnięty.
Moja afra stała całą zimę i bez żadnego doładowania aku odpaliła po zimie jakby jeden dzień minął.
__________________
END of TRANSMISSION
R2D2 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03.11.2022, 13:58   #92
Majster
 
Majster's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Nov 2019
Miasto: Chełm
Posty: 312
Motocykl: CRF1100 DCT ES
Majster jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 1 dzień 22 godz 57 min 57 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał coddy Zobacz post
ledwo odpalił, to znaczy, że wydawało mi się, że jakby za pierwszym zakręceniem nie odpalił, to bym musiał wyjmować aku i go ładować.
Litowy aku w niskich temperaturach wyraźnie wolniej kręci rozrusznikiem, ale zawsze jakoś odpalał.

Cytat:
Napisał coddy Zobacz post
Zdarzały mi się w przeszłości sytuacje, kiedy posatał około 7 dni to już nie odpalił
Coś żre prąd? Aku ma jakiś feler? Widziałeś może jakie było napięcie akumulatora przed rozruchem? (jeśli miałeś ustawione na widoku w tablecie).


Daj info jak to zostanie rozwiązane, czy skończy się wymianą tabletu czy coś innego go wskrzesi?
Majster jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03.11.2022, 14:26   #93
muszel72
 
muszel72's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jun 2018
Miasto: GDA
Posty: 2,665
Motocykl: ATAS 1000, 300 Rally, BMW r1100s, Kymco xciting 400
Przebieg: 50000
muszel72 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 5 dni 11 godz 37 min 2 s
Domyślnie

Alarm?
muszel72 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03.11.2022, 14:27   #94
matjas
 
matjas's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Brzezia Łąka
Posty: 13,669
Motocykl: nie mam AT jeszcze
matjas will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 1 tydzień 16 godz 8 min 2 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał coddy Zobacz post
ledwo odpalił, to znaczy, że wydawało mi się, że jakby za pierwszym zakręceniem nie odpalił, to bym musiał wyjmować aku i go ładować. Zdarzały mi się w przeszłości sytuacje, kiedy posatał około 7 dni to już nie odpalił, ale nigdy wcześniej nie było takiej sytuacji, że wyświetlacz w ogóle nie odpalał.
przemyśl czy nie masz dołożonych jakichś akcesoryjnych urządzeń - dodatkowe immo oprócz HISS lub alarm. chyba, że tam już wogle macie jakieś bezkluczykowe historie.

w moim 'starym' NC mozna było wyłączyć na postoju migającą diodę HISS. z poziomu meniu, rzecz jasna. PODOBNO w niektórych maszynach potrafiło to żreć aku.
Żebyś nabrał optyki to mój motocykl w ciągu trzech lat nie był akumulatorowo dotykany. W ostatnim roku jego posiadania jeździłem w lipcu a potem odpalałem go do sprzedaży w styczniu - odpalił od dotknięcia.

masz coś nie halo.
__________________
'Przestań naprawiać kiedy zaczynasz psuć' - Ojciec matjasa
matjas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03.11.2022, 14:47   #95
coddy
 
coddy's Avatar


Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 19
Motocykl: CRF1100
coddy jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 dzień 6 godz 36 min 59 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał R2D2 Zobacz post
Postał siedem dni i nie odpalił ? coś ci tam ostro prąd żre albo aku lub regulator masz padnięty.
Moja afra stała całą zimę i bez żadnego doładowania aku odpaliła po zimie jakby jeden dzień minął.
U mnie od samego początku coś nie tak z aku. Nawet jak odbierałem moto z salonu to musieli mi wymienić aku z innego moto ponieważ mój był padnięty i od samego początku mam tak, że jak postoi do 6 dni to jeszcze odpali ale jak magiczny tydzień minie to nie ma szans na rozruch.
coddy jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03.11.2022, 14:52   #96
coddy
 
coddy's Avatar


Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 19
Motocykl: CRF1100
coddy jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 dzień 6 godz 36 min 59 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Majster Zobacz post
Litowy aku w niskich temperaturach wyraźnie wolniej kręci rozrusznikiem, ale zawsze jakoś odpalał.


Coś żre prąd? Aku ma jakiś feler? Widziałeś może jakie było napięcie akumulatora przed rozruchem? (jeśli miałeś ustawione na widoku w tablecie).
Mam podłączony zestaw od szynszyll'a i ten zestaw podpięty jest bezpośrednio do aku i wszystkie podłączone obecnie odbiorniki idą po kluczyku i tutaj bym nie upatrywał problemu.


Cytat:
Napisał Majster Zobacz post
Daj info jak to zostanie rozwiązane, czy skończy się wymianą tabletu czy coś innego go wskrzesi?
Oczywiście będę informował, na tę chwilę jutro odstawiam moto do serwisu.
coddy jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03.11.2022, 14:53   #97
coddy
 
coddy's Avatar


Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 19
Motocykl: CRF1100
coddy jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 dzień 6 godz 36 min 59 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał muszel72 Zobacz post
Alarm?
Nie mam dodatkowego alarmu.
coddy jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03.11.2022, 14:57   #98
coddy
 
coddy's Avatar


Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 19
Motocykl: CRF1100
coddy jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 dzień 6 godz 36 min 59 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał matjas Zobacz post
przemyśl czy nie masz dołożonych jakichś akcesoryjnych urządzeń - dodatkowe immo oprócz HISS lub alarm. chyba, że tam już wogle macie jakieś bezkluczykowe historie.

w moim 'starym' NC mozna było wyłączyć na postoju migającą diodę HISS. z poziomu meniu, rzecz jasna. PODOBNO w niektórych maszynach potrafiło to żreć aku.
Żebyś nabrał optyki to mój motocykl w ciągu trzech lat nie był akumulatorowo dotykany. W ostatnim roku jego posiadania jeździłem w lipcu a potem odpalałem go do sprzedaży w styczniu - odpalił od dotknięcia.

masz coś nie halo.
Tak właśnie myślę, ponieważ jak wcześniej wspomniałem już podczas odbioru nowego moto z salonu miałem falstart z aku i musieli mi dać z AT do mojej ATAS.

Co do akcesoriów to mam 4 odbiorniki ale każdy z nich idzie po kluczyku, czyli pobór powinien być minimalny.
coddy jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03.11.2022, 15:09   #99
luk2asz
 
luk2asz's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Apr 2010
Miasto: KrK
Posty: 1,241
Motocykl: CRF1100
luk2asz jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 1 tydzień 1 dzień 43 min 26 s
Domyślnie

Nie odkryje Ameryki ale masz coś jak to u nas mówią "zdupcone". Ja odpalam po 4 miesiącach od strzała. Mało, ten akumulator co mam od nowości potrafiłem rozładować jak zostawiłem na dwie godziny motocykl z włączonym zapłonem pod bankiem. Odpaliłem od startera, zrobiłem wieczorem 600 km i żyje nadal.

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka
__________________
Pozdrawiam, łajza na Crf110
luk2asz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03.11.2022, 15:16   #100
coddy
 
coddy's Avatar


Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 19
Motocykl: CRF1100
coddy jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 dzień 6 godz 36 min 59 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał luk2asz Zobacz post
Nie odkryje Ameryki ale masz coś jak to u nas mówią "zdupcone". Ja odpalam po 4 miesiącach od strzała. Mało, ten akumulator co mam od nowości potrafiłem rozładować jak zostawiłem na dwie godziny motocykl z włączonym zapłonem pod bankiem. Odpaliłem od startera, zrobiłem wieczorem 600 km i żyje nadal.

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka
W takim razie muszę także to zgłosić, aby zweryfikowali ponieważ nie może tak być, że jak zapomne i nie odpalę w przeciagu tygodnia moto to kaplica.
coddy jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Rękawice motocyklowy, a ekran dotykowy :confused: kudlacz Inne tematy 26 16.04.2024 07:58
Pokrowiec dla crf1100 flash Szpej turystyczny - Produkty i Porady 6 28.06.2021 15:32
antena GPS w CRF1100 szynszyll Oprogramowanie, wyświetlacz, nawigacja 1 26.12.2020 14:39
LG G4C - zbity ekran, a pod nim nawigacja. chemik Inne tematy 12 25.08.2016 17:04


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 06:20.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.