Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Imprezy forum AT i zloty ogólne

Imprezy forum AT i zloty ogólne Imprezy forum AT i zloty ogólne. Spotkania użytkowników naszego forum. Mają one charakter otwarty: obecność AT wskazana, ale nie jest wymogiem. Piszemy również o imprezach motocyklowych, na które wybierają się nasi forumowicze.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 28.02.2023, 13:32   #1
jochen
Kierowca bombowca
 
jochen's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Kraków
Posty: 2,557
Motocykl: RD07a
jochen jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 4 dni 14 godz 10 min 8 s
Domyślnie IZI Meeting 2023 - po raz 11-ty!

Najwyższy czas oficjalnie potwierdzić, że zgodnie z tradycją 11 edycja IZI Meetingu dojdzie do skutku (bo tradycja - rzecz święta).
Termin oficjalny to 9 - 11.06.2023, jak zawsze na terenie zamku Grodziec, ale jeśli ktoś chce i może pojawić się na zamku w czwartek 8.06, to zapraszamy serdecznie. Przyjeżdżający w czwartek niech zabiorą coś do jedzenia, bo zlotowy catering będzie nas żywić od piątku. Zazwyczaj w czwartek mamy spontaniczną kameralną imprezkę inauguracyjną (tak jak w Białej), czyli co kto ma do picia i jedzenia wykłada na blat i robi się prawdziwy integracyjny szwedzki stół. Człowieki z zespołu organizacyjnego pojawią się na miejscu wczesnym popołudniem.

Z istotnych informacji - w tym roku przygotowaliśmy dwa pakiety dla uczestników:

Pakiet FULL
Cena: 500 zł
W cenie pakietu:

- pakiet zlotowy (identyfikator, wlepka, gadżet)

- nocleg: komnaty zamkowe lub pole namiotowe na terenie Zamku,

- dostęp do toalet z umywalkami i prysznicami + ToiToie przy namiotach

- pasza:

- obiadokolacja w formie grilla (piątek + sobota)

- śniadanie w formie stołu szwedzkiego (sobota + niedziela)

- dostępna opcja dla niemięsożernych

- koncerty (3 koncerty rockowe)

- prezentacje podróżnicze

- trasy zlotowe

link do rejestracji w opcji FULL: https://izimeeting.com/?product=rejestracja-2022


Ze względu na zapytania o kuchnię wegańską oraz bezglutenową (których zapewnić niestety nie mamy możliwości) proponujemy Wam pakiet bez wykupu posiłków. Gdybyście zmienili zdanie, będzie możliwość dokupienia poszczególnych posiłków na miejscu.

Pakiet SMALL
Cena: 350 zł
W cenie pakietu:

- pakiet zlotowy (identyfikator, wlepka, gadżet)

- nocleg: komnaty zamkowe lub pole namiotowe na terenie Zamku,

- dostęp do toalet z umywalkami i prysznicami + ToiToie przy namiotach

- koncerty

- prezentacje podróżnicze

- trasy zlotowe

link do rejestracji w opcji SMALL: https://izimeeting.com/?product=reje...3-pakiet-small

W kolejnych postach będę informować o szczegółach tegorocznego zlotu i atrakcjach czekających na uczestników.

Zapraszamy wszystkich, można przyjechać motocyklem, camperem, samochodem, skuterem, hulajnogą, rowerem, czołgiem, albo przyjść na piechotę.
__________________
AT RD07A, '98, HRC
jochen jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03.03.2023, 11:14   #2
Kamyk


Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: Bydgoszcz/Szczecin/Berlin
Posty: 440
Motocykl: ST XTZ 750'89
Kamyk jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 2 dni 6 godz 1 min 12 s
Domyślnie

Jedziemy!

Kamyk
Kamyk jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03.03.2023, 11:20   #3
luk2asz
 
luk2asz's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Apr 2010
Miasto: KrK
Posty: 1,231
Motocykl: CRF1100
luk2asz jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 1 tydzień 9 godz 23 min 34 s
Domyślnie

Tylko czemu w Boże Ciało? Mam inną tradycje czarnogórska:-((((((

Wysłane z mojego SM-S911B przy użyciu Tapatalka
__________________
Pozdrawiam, łajza na Crf110
luk2asz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03.03.2023, 13:24   #4
jochen
Kierowca bombowca
 
jochen's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Kraków
Posty: 2,557
Motocykl: RD07a
jochen jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 4 dni 14 godz 10 min 8 s
Domyślnie

To był jedyny termin, w którym mogliśmy zaklepać zamek wszystkie inne mieli już zarezerwowane. Dzięki temu też wiele osób może zacząć zabawę już od czwartku
__________________
AT RD07A, '98, HRC
jochen jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24.03.2023, 10:29   #5
jochen
Kierowca bombowca
 
jochen's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Kraków
Posty: 2,557
Motocykl: RD07a
jochen jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 4 dni 14 godz 10 min 8 s
Domyślnie

Poniżej oficjalna informacja na temat osoby, będącej beneficjentem licytacji charytatywnej na tegorocznym IM (fanty do wylicytowania będą naprawdę fajne):

"Najwyższa pora przedstawić Wam Beneficjentkę tegorocznej licytacji IM. Jest nią Asia Mikurenda, która walczy z rakiem mięsakiem od trzech lat. Jej historia choroby to tony dokumentów, o emocjach i determinacji w walce nie wspominając.

W 2019 r. zdiagonozowano u niej nowotwór złośliwy - fibromyxoid sarcoma. Guzy zajęły klatkę piersiową naciekając aortę, przeponę, opłucną, jamę brzuszną i osierdzie. Chemioterapia okazała się bezskuteczna. Podczas kilku operacji usunięto wszystkie zmiany wraz z częścią lewego płuca, przepony, siedmioma żebrami. Asia to fajterka – wiadomo… motocyklistka. Przeżyła pęknięcie aorty, zator płucny, rozległe zapalenie płuc i inne powikłania.

W tym roku badania ujawniły trzy nowe zmiany. Jedyną opcją leczenia jest obecnie krioablacja, na którą Asia nie dostanie refundacji. Całą historię choroby rzetelnie nam udokumentowała, co jako IZI team potwierdzamy i chcielibyśmy Was gorąco zaprosić do tegorocznej licytacji 😊 O niej samej będziemy jeszcze pisać, a będzie co licytować 😊

Na tym nie koniec! Asia okazała się być ogromną fanką Dolnego Śląska. Chce dla nas przygotować tegoroczne trasy krajoznawcze. Co myślicie? Bo nam się pomysł spodobał 😊 Jeśli tylko zdrowie jej pozwoli, będzie z nami w Grodźcu podczas zlotu. Jest ciekawa Waszych reakcji po powrocie z wycieczek 😊

Poprosiła też aby koniecznie zaznaczyć, że podczas walki o zdrowie zdobyła sporo doświadczenia i wiedzy. Bardzo chętnie się tą wiedzą podzieli z osobami, których nadzieja gaśnie, a kontakt ze służbą zdrowia staje się coraz trudniejszy. Więcej o niej i jej chorobie dowiecie się na profilu: Motoendorfina.pl"
__________________
AT RD07A, '98, HRC
jochen jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18.04.2023, 09:45   #6
jochen
Kierowca bombowca
 
jochen's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Kraków
Posty: 2,557
Motocykl: RD07a
jochen jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 4 dni 14 godz 10 min 8 s
Domyślnie

Powoli robi się coraz ciekawiej - do grona partnerów tegorocznego zlotu dołącza coraz więcej fajnych firm. Jedną z nich jest znany producent odzieży i akcesoriów podróżniczych Fjord Nansen (https://fjordnansen.pl)
Ich obecność oznacza dla Was możliwość zakupu produktów w specjalnych, promocyjnych cenach zrabatowanych dla zlotowiczów. A także możliwość wylicytowania podróżniczych szpejów Fjorda przekazanych przez nich na aukcję charytatywną.

Fjord.jpg
__________________
AT RD07A, '98, HRC
jochen jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18.04.2023, 10:04   #7
jochen
Kierowca bombowca
 
jochen's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Kraków
Posty: 2,557
Motocykl: RD07a
jochen jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 4 dni 14 godz 10 min 8 s
Domyślnie

I kolejna atrakcja - na zamku zagoszczą też przedstawiciele gdańskiego salonu Toyota Professional, wraz z przebudowanymi do celów wyprawowych samochodami Toyota Hilux AT35 i Toyota Proace (dzięki współpracy z firmą Steeler, oficjalnym dystrybutorem Arctic Trucks w Polsce).
Będzie można do woli oglądać, macać, przymierzać się, pytać, rozmawiać, dowiadywać, poszarzać horyzonty, itd, itp.

A ślicznotki zaprezentują się takie:

Toyota 1.jpg

Toyota 2.jpg

Toyota 3.jpg

Niestety w tym przypadku towar pomacany nie będzie automatycznie należeć do macanta...
__________________
AT RD07A, '98, HRC
jochen jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18.04.2023, 16:52   #8
tadzik
 
tadzik's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Oct 2016
Miasto: Rzeszów
Posty: 571
Motocykl: RD03 czeka na reanimację
tadzik jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 2 tygodni 2 dni 7 godz 9 min 47 s
Domyślnie

Jochen, napisałem maila do Was, bo miałem zapłacone w ubiegłym roku, a nie mogłem przyjechać i umówiliśmy wtedy, że będę w tym. Jak mam się zalogować do listy uczestników?
tadzik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19.04.2023, 00:03   #9
jochen
Kierowca bombowca
 
jochen's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Kraków
Posty: 2,557
Motocykl: RD07a
jochen jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 4 dni 14 godz 10 min 8 s
Domyślnie

Zarejestruj się poprzez link w pierwszym poście i wyślij nam proszę maila z przypomnieniem.
__________________
AT RD07A, '98, HRC
jochen jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19.04.2023, 00:16   #10
tadzik
 
tadzik's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Oct 2016
Miasto: Rzeszów
Posty: 571
Motocykl: RD03 czeka na reanimację
tadzik jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 2 tygodni 2 dni 7 godz 9 min 47 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał jochen Zobacz post
wyślij nam proszę maila z przypomnieniem.
Zrobione. Rejestrowałem się 20 marca. Dzięki.
tadzik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Endurorally24 2023 & Dakar 2023/2024 Onufry22 Dział Producentów i Dostawców 39 01.12.2023 07:27
19-21.05.2023 SOSMA Edycja 2023 Żaki-Czan Imprezy forum AT i zloty ogólne 8 10.02.2023 10:19
65 Elefantentreffen 2023 chomik Imprezy forum AT i zloty ogólne 9 17.01.2023 09:50


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 03:17.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.