Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Dom / garaż / inne sprawy z życia forumowicza > Samochód Forumowicza

Samochód Forumowicza Wszystko o wsparciu auta - zwłaszcza jak nim wozisz moto na garbie.

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 24.11.2022, 12:30   #10
consigliero
Ajde Jano
 
consigliero's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Rataje Słupskie
Posty: 5,782
Motocykl: Raczej nie będę miał AT
Galeria: Zdjęcia
consigliero jest na dystyngowanej drodze
Online: 8 miesiące 3 tygodni 3 dni 4 godz 10 min 53 s
Domyślnie

No i jestem po rozmowie z serwisem w Rybniku. Panowie zmienili jeden moduł i się okazało, że wyszło niestety na moje. Sugerowałem że być może dwa moduły są uszkodzone patrząc na wykresy z carscanera, gdzie wyraźnie widać 2 słabsze cele, które nie mogły być w tych samych modułach, ze względu na odstęp między nimi. Wychodzi na to że carscaner jest mądrzejszy niż narzędzie VW które pokazało do wymiany jeden moduł. Dopiero po zamontowaniu i ponownym sprawdzeniu ujawnił się drugi, który został zamówiony i przyjdzie pewnie w przyszłym tygodniu. Pozostaje mieć nadzieję że się nie okaże że jest kolejny moduł do wymiany, nadzieja na podstawie tego co pokazał carscaner. Jutro w Skodzie maja mi zmienić opony na zimowe.
Załączone Grafiki
Typ pliku: png 773718AE-82C0-47D2-AC19-EC8713FD73D2.png (945.7 KB, 21 wyświetleń)
__________________
BMW Club Praha 001
1.Nigdy nie polemizuj z idiotą. Sprowadzi cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem.
2.Czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.
consigliero jest online   Odpowiedź z Cytowaniem
 

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 13:04.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.