Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Warsztat XRV 650 / XRV 750 > Uklad paliwowy i wydechowy

Uklad paliwowy i wydechowy Montaż i demontaż baku, kraników , gaźników, , tłumiki , filtry powietrza i paliwa, linki, pompy paliwa elektryczne i podcisnieniowe, ustawienia gaźnika, poprowadzenie przewodów.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 12.07.2022, 22:49   #11
Wasyl91


Zarejestrowany: Feb 2022
Miasto: Sulechów
Posty: 16
Motocykl: RD07
Wasyl91 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 dzień 15 godz 29 min 49 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał dawid8210 Zobacz post
Ten test z plakiem może być mylący, bo w końcu wlot do airboksa jest z dołu puchy nag gaznikami
Mowa o RD07 1993r (mój błąd bo nie napisałem w pierwszym poście), pobór powietrza jest chyba od góry pod czarną pokrywą filtra

Edit: Sprawdziłem i rzeczywiście od dołu, już nie będę żył w niewiedzy...


Problem rozwiązany po 4 dniach spędzonych na kolanach w garażu. Okazało się, że miałem zbyt mocno wykręcone śruby od mieszanki (pilot screw) dzisiaj przed przystąpieniem do synchronizacji przydusiłem go zubażając mieszankę dość mocno, obroty spadły. Dopiero wtedy ustawiłem wolne obroty (idle speed) na 1250 i zabrałem się za synchronizację. Dzięki temu stan zsynchronizowania osiągnąłem przy trochę innym poziomie otwarcia przepustnic. I finalnie położenie śruby od synchronizacji wcale nie okazało się być na mocno wkręconej tak jak wcześniej (dla stanu zsynchronizowania).

Wielkie podziękowania za wasze odpowiedzi i dla Mallory'ego, który wsparł mnie telefonicznie!!

Mam nadzieję, że ten temat komuś pomoże.

Teraz tylko dopieścić mieszankę i w piątek w góry na cały weekend!
Wasyl91 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
niskie obroty maxymalne Mallory Uklad paliwowy i wydechowy 12 15.10.2016 19:01
Niskie obroty na ssaniu jez Uklad paliwowy i wydechowy 8 12.10.2015 19:07
Wkręcane krućce do synchronizacji Vooytas Regularne czynności serwisowe 41 04.05.2014 14:26
Niskie obroty za wysokie. RD03 sloneczny Uklad paliwowy i wydechowy 16 06.07.2011 22:18
wysokie obroty po dluzszym postoju kkk Uklad paliwowy i wydechowy 6 09.06.2009 07:40


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 19:03.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.