Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Mała Afryka - CRF 250/300 Rally i L > Dział ogólny

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 10.02.2022, 22:17   #1
Horizon
 
Horizon's Avatar


Zarejestrowany: May 2021
Posty: 285
Motocykl: GG ES700
Horizon jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 dni 2 godz 35 min 53 s
Domyślnie Spotkanie użytkowników CRF 250/300

Moi drodzy. Post z jednej z grup dot "tajlandii". Organizowana jest impreza w Bieszczadach. Ja na pewno jestem chętny mimo prawie 900 km, które bede musiał pokonać . Jadę ze Szczecina więc kwestia dogadania czy zabrać kogoś.po drodze (do busa wchodzą 3 konie). Najchętniej bym zabrał szybko, bo jechać solo tyle godzin to będzie udręka Dajcie znać czy są chętnie

Cytat:
Cześć, chciałem Was zaprosić na weekend 6-8 maj 2022 w Bieszczady na spotkanie właścicieli CRF 250/300/Rally! Pomysł wpadł mi dziś więc wszystko na spontanie, oferta noclegów wraz z wyżywieniem pochodzi od Marcina, właściciela MotoMyczki. Jest to także zapalony motocyklista enduro/adventure. Zresztą to miejsce bardzo przyjazne motocyklistom. Na miejscu parking z monitoringiem. Koszt imprezy 600 zł od osoby za cały weekend. Cena zawiera: noclegi, pełne wyżywienie, trasa adv, opieka 4x4. Dobrych legalnych tras nie zabraknie a sam też postaram się coś ułożyć na piątek dla tych co przyjadą wcześniej. NA WASZE WSTĘPNE ZGŁOSZENIA CZEKAM DO 28.02 (link). Jak zbierze się min. 10 osób (wymogi miejscówki) dam znać i wyślę Wam nr konta do wpłat, wpłaty będą bezpośrednio na konto Motomyczki - 30% zaliczki trzeba będzie wpłacić do 10.03. Resztę na miejscu.
LINK DO ZAPISÓW: http://shorturl.at/oqwKM
P.S. Do terminu już blisko ale tak jak pisałem to na spontanie, jeśli nie będzie min. ilości osób to temat przeniosę na wrzesień 2022.
Horizon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10.02.2022, 23:05   #2
matjas
 
matjas's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Brzezia Łąka
Posty: 13,669
Motocykl: nie mam AT jeszcze
matjas will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 1 tydzień 16 godz 8 min 2 s
Domyślnie

Fajnie.

Ja takie imprezy liczę tak: 600/5.5=109l Pb95 / 3 = 36 jednostek. Jednostka to jest 100km.
Czyli mogę zrobić te 3600km za Motomyczki.

Jakby do Rumunii i z powrotem i jeszcze zostanie.
Tak tylko gadam
__________________
'Przestań naprawiać kiedy zaczynasz psuć' - Ojciec matjasa
matjas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11.02.2022, 21:09   #3
Dandi
 
Dandi's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2021
Miasto: Paprykarz-City neighborhood
Posty: 123
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Dandi jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 dni 4 godz 34 min 55 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Horizon Zobacz post
Moi drodzy. Post z jednej z grup dot "tajlandii". Organizowana jest impreza w Bieszczadach. Ja na pewno jestem chętny mimo prawie 900 km, które bede musiał pokonać . Jadę ze Szczecina więc kwestia dogadania czy zabrać kogoś.po drodze (do busa wchodzą 3 konie). Najchętniej bym zabrał szybko, bo jechać solo tyle godzin to będzie udręka Dajcie znać czy są chętnie
Horizon, ja na 90% zabrałbym się z Tobą ze Szczecina. Mam błogosławieństwo małżonki, więc nic nie powinno stanąć na drodze

]
Dandi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13.02.2022, 09:52   #4
Horizon
 
Horizon's Avatar


Zarejestrowany: May 2021
Posty: 285
Motocykl: GG ES700
Horizon jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 dni 2 godz 35 min 53 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Dandi Zobacz post
Horizon, ja na 90% zabrałbym się z Tobą ze Szczecina. Mam błogosławieństwo małżonki, więc nic nie powinno stanąć na drodze

]
Whoa to super . Ja jestem chętny na 100% jeśli temat wypali. Wpisz się proszę na listę to organizator będzie wiedział ile osób jest zainteresowanych. Impreza jest od piątku do niedzieli, a ale w naszym w przypadku trzeba mieć jeszcze zapas: czwartek i poniedziałek na podróż. Dla ludzi którzy pojawią się w czwartek wieczorem jest przewidziana jakaś piątkowa trasa w oczekiwaniu na tych którzy będą przyjeżdżać w piątek wieczorem.
Horizon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14.02.2022, 17:56   #5
mikelos
 
mikelos's Avatar


Zarejestrowany: Feb 2011
Miasto: okolice Pruszkowa
Posty: 643
Motocykl: Husqvarna 701
mikelos jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 5 dni 20 godz 39 min 9 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Horizon Zobacz post
Whoa to super . Ja jestem chętny na 100% jeśli temat wypali. Wpisz się proszę na listę to organizator będzie wiedział ile osób jest zainteresowanych. Impreza jest od piątku do niedzieli, a ale w naszym w przypadku trzeba mieć jeszcze zapas: czwartek i poniedziałek na podróż. Dla ludzi którzy pojawią się w czwartek wieczorem jest przewidziana jakaś piątkowa trasa w oczekiwaniu na tych którzy będą przyjeżdżać w piątek wieczorem.
Też się zapisałem. Będę startował z okolic Warszawy. Nie wiem jeszcze czy na kołach czy laweta. JBC, to możecie zrobić u mnie punkt zbiórki - zmieścimy się
__________________
"Jeżeli chcesz uniknąć krytyki: Nic nie mów. Nic nie rób. Bądź nikim" - Arystoteles
mikelos jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15.02.2022, 09:15   #6
Horizon
 
Horizon's Avatar


Zarejestrowany: May 2021
Posty: 285
Motocykl: GG ES700
Horizon jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 dni 2 godz 35 min 53 s
Domyślnie

Cytat:
Też się zapisałem. Będę startował z okolic Warszawy. Nie wiem jeszcze czy na kołach czy laweta. JBC, to możecie zrobić u mnie punkt zbiórki - zmieścimy się
Super! Cieszę.się

Cytat:
AKTUALIZACJA: Mamu 9 osób na liście więc wyjazd na 99% się odbędzie. Jeszcze poczekamy na innych chętnych i 1 marca na email wyślemy wszystkim info organizacyjne.
Horizon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15.02.2022, 11:34   #7
wierny
Moderator
 
wierny's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: Bytom
Posty: 4,350
Motocykl: Była Rd07B jest Rd07C 96r. + Rd03 88r. + WSK 78r.
Przebieg: Im więc
wierny jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 miesiące 2 tygodni 6 dni 5 godz 13 min 47 s
Domyślnie

Wydzieliłem Wasze posty dot. zlotu w Bieszczadach z głównego wątku o CRF 250/300. Liczymy na relację ze zlotu.
__________________
"Motocykl w Polsce to nowy rodzaj jazdy konnej. To leży w naszych szlacheckich tradycjach." Z. Maklakiewicz

Ostatnio edytowane przez wierny : 15.02.2022 o 18:14
wierny jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18.02.2022, 17:09   #8
Horizon
 
Horizon's Avatar


Zarejestrowany: May 2021
Posty: 285
Motocykl: GG ES700
Horizon jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 dni 2 godz 35 min 53 s
Domyślnie

Jest już 10 osób czyli można powiedzieć, że impreza odbędzie się w takiej formie jaka była zakładana . Zobaczymy czy wpłaty zaliczek odzwierciedlą ilość ludzi na liście ;p
Horizon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19.02.2022, 10:40   #9
Dandi
 
Dandi's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2021
Miasto: Paprykarz-City neighborhood
Posty: 123
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Dandi jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 dni 4 godz 34 min 55 s
Domyślnie

Mój udział stanął pod znakiem zapytania, bo okazało się, że w pierwszej połowie maja mogę nie dostać urlopu w pracy. Sprawa jest rozwojowa, zobaczymy.
Dandi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08.03.2022, 19:18   #10
Horizon
 
Horizon's Avatar


Zarejestrowany: May 2021
Posty: 285
Motocykl: GG ES700
Horizon jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 dni 2 godz 35 min 53 s
Domyślnie

U mnie sprawa jest również rozwojowa bo małżonka na 95% nie puści mnie w tamten rejon w obecnej sytuacji. Wiem, że nie ma się.czego bać, ale dla kobiety z drugiego końca Polski w Bieszczadach już zielone ludziki biegają

Z tego co przeczytałem w mailu to zgłosiło się.około 15 osób tak więc impreza raczej się odbędzie.
Horizon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Wtyczka, prośba do użytkowników DCT broda38 Układ elektryczny i zapłonowy 18 04.12.2021 12:55
Do użytkowników potworów..... Gawrys Inne tematy 6 06.04.2017 15:44


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:57.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.