Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Szpej turystyczny - Produkty i Porady > GPS

GPS Wszystko co związane z elektronicznymi pomocami nawigacyjnymi. Sprzęt, mapy, porady.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 14.04.2021, 22:05   #61
teddy-boy
 
teddy-boy's Avatar


Zarejestrowany: May 2014
Miasto: Warszawa
Posty: 1,296
Motocykl: nie mam AT jeszcze
teddy-boy jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 12 godz 13 min 12 s
Domyślnie

ja w ustawieniach androida wyłączyłem przygaszanie i wyłączanie ekranu. Wkurza ten locus, bo jest pierdyliony opcji poukrywaną w setce miejsc, a polowa z nich nieaktywna bo jakieś Goldy, silvery. A idź pan w chuj z taka polityką.
Człowiek który projektował interface to chyba nienormalny był. User friendly ZEROWE. Poziom poustawiania czegokolwiek tragiczny.
Taki Osmand to ma to już jakoś sensowniej pomyślane wszystko (chociaż też są.kwiatki), polityka map też jest prosta. Darmo - 7 map. Zapłacisz raz - bez ograniczeń. A w tym locusie jak zobaczyłem sklep z mapami to ochujeć idzie. Żeby się w tym połapać to jakieś studia podyplomowe z locusa chyba trzeba kończyć.
teddy-boy jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15.04.2021, 07:37   #62
Emek
I CAN'T KEEP CALM I'M FROM POLAND KU_WA Słońce do 04.09.24
 
Emek's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Aug 2015
Miasto: Scyzortown
Posty: 10,738
Motocykl: No Afrika anymore
Emek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 rok 5 miesiące 3 tygodni 4 dni 23 min 32 s
Domyślnie

Dlatego jak czytam polecam bo warto to mi się zdaje ze o czymś innym mowa.😬
Emek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29.12.2021, 14:09   #63
_-aska-_
 
_-aska-_'s Avatar


Zarejestrowany: Oct 2018
Miasto: Warszawa
Posty: 431
Motocykl: Yamaha Radian&WR250F
_-aska-_ jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 3 dni 7 godz 34 min 35 s
Domyślnie

Halo, ratunku. Locus mi się zaktualizował, odpaliłam go dziś, bo chciałam coś sprawdzić w nagranych śladach, on coś napisał, że trzeba wskazać nowy folder, zaproponował 2, z czego zaznaczyć można było tylko jeden, więc go zaznaczyłam i poszłam dalej, bo w robocie siedzę i nie miałam czasu na głębszą analizę zagadnienia. I teraz nie mam nic. NIC. Ani rysowanych tras, ani nagrywanych tras, ani ściągniętych tras. Pusto. Czy da się to jakoś odzyskać?

Po podpięciu telefonu do komputera i przeszukaniu zawartości hasłem ".gpx" znalazł trochę plików, ale żadnej z nagranych tras.

Za uwagi, że należy robić kopie zapasowe uprzejmie dziękuję. Nieładnie jest kopać leżącego :P
_-aska-_ jest online   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30.12.2021, 00:55   #64
White Rider
Szukam off-road
 
White Rider's Avatar


Zarejestrowany: Nov 2021
Miasto: Gdańsk
Posty: 40
Motocykl: Yamaha T7
White Rider jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 dzień 7 godz 21 min 58 s
Domyślnie

Release notes:
add: full support of the new filesystem in Android 11+ - Scoped storage system
chg: major update of "Change the main directory" feature related to the new filesystem

Dzięki za ostrzeżenie, przynajmniej wykonałem kopię zapasową moich tras i nie zaktualizuję aplikacji w najbliższym czasie.
White Rider jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02.01.2022, 20:26   #65
_-aska-_
 
_-aska-_'s Avatar


Zarejestrowany: Oct 2018
Miasto: Warszawa
Posty: 431
Motocykl: Yamaha Radian&WR250F
_-aska-_ jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 3 dni 7 godz 34 min 35 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał White Rider Zobacz post

Dzięki za ostrzeżenie, przynajmniej wykonałem kopię zapasową moich tras i nie zaktualizuję aplikacji w najbliższym czasie.
Właściwie to byłam pewna, że w końcu nie wysłałam tego posta, bo udało mi się znaleźć automatycznie zapisywane kopie i przywrócić trasy, ale w sumie jak już poszedł, to niech się przyda

W "menadżer śladów i tras" trzeba pacnąć wielkie czerwone kółko z plusikiem , wybrać "import"--->"pamięć urządzenia" i tam znaleźć foldery "backup" w folderze "locus".

Pewnie dla większości oczywiste, ale ja jestem z siebie dumna, że znalazłam i że udało się odzyskać trasy
_-aska-_ jest online   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Tags
locus map

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 13:11.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.