Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Dom / garaż / inne sprawy z życia forumowicza > Hobby Forumowicza

Hobby Forumowicza Lubisz misie, kwiatki czy też inne dewiacje - to forum jest po to, abyś mógł się podzielić swoim hobby

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 02.04.2022, 16:38   #1
chemiczny
 
chemiczny's Avatar


Zarejestrowany: Nov 2018
Miasto: Ustroń
Posty: 131
Motocykl: TA600
chemiczny jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 6 dni 17 godz 43 min 51 s
Domyślnie Jack Russell Terrier

Heloł.

Chciałem podpytać, może ktoś z Was na psiaka tej rasy i mógłby podzielić się informacjami odnośnie zakupu i wychowania.

Nasz Beagle jest już wiekowy, obawiamy się że niedługo odejdzie do krainy wiecznych łowów.

Za wszelkie info z góry dziękuję.
chemiczny jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02.04.2022, 19:29   #2
voytas
 
voytas's Avatar


Zarejestrowany: Jan 2010
Miasto: depresja Gdańska
Posty: 505
Motocykl: XL600V
voytas jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 5 dni 14 godz 21 min 12 s
Domyślnie

Nie mam, kumpel ma i obserwuję. Fajny pies ale to żywiołowy terier. Nie zdecydowałbym się (a rozglądam się).
__________________
jak nie teraz to kiedy?
voytas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02.04.2022, 19:34   #3
Bartek74


Zarejestrowany: Jun 2021
Miasto: Grodzisk Mazowiecki
Posty: 108
Motocykl: CRF1100
Bartek74 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 dni 1 godz 43 min 44 s
Domyślnie

Koledze właśnie powiększyła się rodzina i ma do oddania fajną mieszankę Tosy/owczarek niemiecki (taka impreza była) ;-)
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpeg CB5D52AC-FA7B-4D5F-9026-C69E59C815E6.jpeg (92.3 KB, 33 wyświetleń)
Typ pliku: jpeg 6480DD57-0F2D-43C2-A3B8-3B0D9CF30686.jpeg (183.9 KB, 32 wyświetleń)
Bartek74 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02.04.2022, 19:42   #4
Jaskola
 
Jaskola's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2010
Miasto: Warszawa
Posty: 384
Motocykl: Honda Wave 110i
Jaskola jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 1 tydzień 1 dzień 2 godz 27 min 52 s
Domyślnie

Ja mam Jacka. Straszny wariat. Ma już 6 lat, a nie zwolnił nawet odrobinę. Wieczny szczeniak.
Bardzo inteligentny, ale potrafi zamęczać o rzucanie piłki czy inne zabawy.

Nie wiem co chcesz wiedzieć, ale możesz pytać na Priv.
Jaskola jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02.04.2022, 19:44   #5
wojtekk
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Jak miałes Beagle to wiesz co to znaczy mocny charakter tu może być podobnie. Kiedyś mieliśmy w rodzinie. Bardzo polecam będąc świadomym tego ograniczenia
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02.04.2022, 20:27   #6
chemiczny
 
chemiczny's Avatar


Zarejestrowany: Nov 2018
Miasto: Ustroń
Posty: 131
Motocykl: TA600
chemiczny jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 6 dni 17 godz 43 min 51 s
Domyślnie

Bartek dzięki, ale za duży. Szukamy psa mniejszego niż Beagle, takiego, że tak powiem, pod pachę

Beagle udało nam się wychować, nie zniszczył zbyt wiele. W ogrodzie zawsze się słucha, poza ogrodem nie do upilnowania.

Mój syn ma teraz 9 lat i chętnie chciałby się z nim pobawić ale raz że pies ma już swoje lata i dolegliwości, to zawsze była/jest indywidualistką. Poza tym starego psa sztuczek nie nauczysz.

Właśnie że względu na młodego szukamy psiaka którego młody mógłby próbować tresować/wychowywać.
Mam duży ogród, jest przestrzeń, pies ma z kim zostać jak jesteśmy w pracy i szkole.

Ogłoszeń odsprzedaży dużo, nie wiem czy warto dać 3-4 koła za psa z papierami. Są też oferty za 1,5-2 tysiące. Czy lepiej dołożyć i mieć pewniaka z papierami?


Wszelkie info chłonę, jak w stosunku do dzieci i innych psów, jak ze zdrowiem, czy da się z nim chodzić po wsi bez smyczy czy mi spinkoli jak coś wywącha.
chemiczny jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02.04.2022, 20:38   #7
garbaty


Zarejestrowany: May 2010
Miasto: P-ń
Posty: 497
Motocykl: nie mam AT jeszcze
garbaty jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 2 dni 3 godz 32 min 52 s
Domyślnie

Jak to teriery, wielki charakter w małym ciele. Mamy 2 Cairny, 2 zupełnie różne charaktery ale jeden wykastrowany. Świetne psiaki chociaż czasem potrafią krwi napsuć.
garbaty jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02.04.2022, 20:44   #8
wojtekk
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Da się chodzić bez smyczy. Jak wychowasz

Co do papierów. Dokładnie zobaczyć hodowlę. Czasem ma.to.duzo.wspolego z papierami (ale nie zawsze)
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02.04.2022, 20:47   #9
pałeł
gsm: 512242193
 
pałeł's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2006
Miasto: Rzuchów
Posty: 5,024
Motocykl: RD11a
Galeria: Zdjęcia
pałeł will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 2 tygodni 3 dni 20 godz 26 min 23 s
Domyślnie

Nie wyobrażam sobie innego psa niż terrieowate. Tylko trzeba miec dla niego czas.
pałeł jest online   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02.04.2022, 21:04   #10
Bartek74


Zarejestrowany: Jun 2021
Miasto: Grodzisk Mazowiecki
Posty: 108
Motocykl: CRF1100
Bartek74 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 dni 1 godz 43 min 44 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał chemiczny Zobacz post
Bartek dzięki, ale za duży. Szukamy psa mniejszego niż Beagle, takiego, że tak powiem, pod pachę

Beagle udało nam się wychować, nie zniszczył zbyt wiele. W ogrodzie zawsze się słucha, poza ogrodem nie do upilnowania.

Mój syn ma teraz 9 lat i chętnie chciałby się z nim pobawić ale raz że pies ma już swoje lata i dolegliwości, to zawsze była/jest indywidualistką. Poza tym starego psa sztuczek nie nauczysz.

Właśnie że względu na młodego szukamy psiaka którego młody mógłby próbować tresować/wychowywać.
Mam duży ogród, jest przestrzeń, pies ma z kim zostać jak jesteśmy w pracy i szkole.

Ogłoszeń odsprzedaży dużo, nie wiem czy warto dać 3-4 koła za psa z papierami. Są też oferty za 1,5-2 tysiące. Czy lepiej dołożyć i mieć pewniaka z papierami?


Wszelkie info chłonę, jak w stosunku do dzieci i innych psów, jak ze zdrowiem, czy da się z nim chodzić po wsi bez smyczy czy mi spinkoli jak coś wywącha.
To ten w sumie jest idealny pod pachę tyle, że niestety na stojąco... ;-). Powodzenia w poszukiwaniach.
Bartek74 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 00:45.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.