Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > NAT - Nowa (przyszła) Królowa > CRF 1000 L

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 21.01.2022, 12:54   #31
syncronizator
 
syncronizator's Avatar


Zarejestrowany: Sep 2021
Miasto: Wawa
Posty: 413
Motocykl: CRF1100
Przebieg: 24000
syncronizator jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 3 dni 16 godz 17 min 48 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał luk2asz Zobacz post
Tak z ciekawości, to co Ci w nich przeszkadza, skoro i tak ich nie widzisz.
Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka
Widzę je ... jestem przyzwyczajony z innego motocykla do widzenia kontem oka czy jest aktualnie włączony kierunkowskaz...np. czy go nie zapominałem wyłączyć.
Te włączone kierunki wprowadzają mnie w błąd.
syncronizator jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22.01.2022, 07:47   #32
wierny
Moderator
 
wierny's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: Bytom
Posty: 4,340
Motocykl: Była Rd07B jest Rd07C 96r. + Rd03 88r. + WSK 78r.
Przebieg: Im więc
wierny jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 miesiące 2 tygodni 6 dni 6 min 53 s
Domyślnie

Zgadzam się z kolegom Nocnym, że NATki ze świecącymi kierunkami są lepiej widoczne na drodze. Poprawiają tym samym Wasze bezpieczeństwo. Gdyby była możliwość legalnej przeróbki w XRVce, to bym sobie przerobił.
__________________
"Motocykl w Polsce to nowy rodzaj jazdy konnej. To leży w naszych szlacheckich tradycjach." Z. Maklakiewicz
wierny jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22.01.2022, 13:06   #33
R2D2
ReGeNeRaToR
 
R2D2's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Olsztyn
Posty: 629
Motocykl: RD07
R2D2 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 dni 17 godz 28 min 12 s
Domyślnie

Świecące kierunki są spoko , kolega z którym często jeżdżę jak jedzie przede mną to mówi że fajnie je widać.
Mnie bardziej wkurza samo wyłączanie się kierunków nawet jak jest ta opcja wyłączona w sofcie.
Zauważyłem że przypadkowo raz na jakiś czas kierunkowskaz który włączyłem
się sam wyłączył.
W tej afrze tak nayebali elektroniki że do każdego systemu jest moduł elektroniczny lub nawet dwa.
Mam to szczęście że w razie awarii palę siudemeczkę i łłłogińńńń
A jak wiadomo wszem i wobec , stara afra pali i jeździ zawsze
__________________
END of TRANSMISSION
R2D2 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02.07.2022, 21:23   #34
ferolo
 
ferolo's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Nov 2010
Miasto: Słupsk
Posty: 713
Motocykl: CRF1000
Przebieg: od zera
ferolo jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 6 dni 18 godz 10 s
Domyślnie

Panowie wczoraj byłem stacji diagnostycznej i oczywiście Diagnosta przyczepił się o moje świecące kierunki zero tłumaczenia że tak ma być i to postojowi skończyło się oczywiście odpięciem pinów od świecenia i przeszedł przegląd. Jak to teraz u was działa macie jakąś podstawę do tych świateł aby gościowi utrzeć nosa bo trochę mnie wk.. Bo musiałem pół moto rozbierać
ferolo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02.07.2022, 21:31   #35
luk2asz
 
luk2asz's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Apr 2010
Miasto: KrK
Posty: 1,224
Motocykl: CRF1100
luk2asz jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 6 dni 14 godz 10 min 29 s
Domyślnie

Ja pierdziu, za łatwo się poddajecie. Takich diagnostów trzeba eliminować z zawodu. Straszyć , straszyć i jeszcze raz straszyć. Grata bez ręcznego , ze światłami świecącymi przepuści ale coś co jest legalne ale się nie douczył odwala.
luk2asz jest online   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02.07.2022, 21:53   #36
PokemonTC
 
PokemonTC's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: Dziki Wschód (podlasie)
Posty: 351
Motocykl: RD07B
PokemonTC jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 3 dni 6 godz 47 min 3 s
Domyślnie

Możesz złożyć skargę do Transportowego Dozoru Technicznego. Stacje kontroli pojazdów podlegają nadzorowi. ( bezpośredni nadzór ma Starosta). Starosta nie musi się znać na wszystkim więc może powierzyć, w drodze porozumienia, czynności kontrolne Dyrektorowi Transportowego Dozoru Technicznego. Można tam kierować skargi, które dotyczą nieprofesjonalnie przeprowadzonego badania. Numer diagnosty i numer stacji masz na pieczątce. Będą musieli Ciebie poinformować co zrobili w tej sprawie. Bedzie ciekawie.....
PokemonTC jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02.07.2022, 22:38   #37
Majster
 
Majster's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Nov 2019
Miasto: Chełm
Posty: 311
Motocykl: CRF1100 DCT ES
Majster jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 1 dzień 17 godz 45 min 55 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał ferolo Zobacz post
Panowie wczoraj byłem stacji diagnostycznej i oczywiście Diagnosta przyczepił się o moje świecące kierunki zero tłumaczenia że tak ma być i to postojowi skończyło się oczywiście odpięciem pinów od świecenia i przeszedł przegląd. Jak to teraz u was działa macie jakąś podstawę do tych świateł aby gościowi utrzeć nosa bo trochę mnie wk.. Bo musiałem pół moto rozbierać
Czyli diagnosta przeprowadził badanie z wynikiem pozytywnym dopiero gdy pojazd był niesprawny (brak świateł pozycyjnych przednich).
Majster jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03.07.2022, 12:27   #38
nocny
 
nocny's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2020
Miasto: Ruda Śląska
Posty: 180
Motocykl: CRF 1100
nocny jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 dni 2 godz 6 min 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał ferolo Zobacz post
Panowie wczoraj byłem stacji diagnostycznej i oczywiście Diagnosta przyczepił się o moje świecące kierunki zero tłumaczenia że tak ma być i to postojowi skończyło się oczywiście odpięciem pinów od świecenia i przeszedł przegląd. Jak to teraz u was działa macie jakąś podstawę do tych świateł aby gościowi utrzeć nosa bo trochę mnie wk.. Bo musiałem pół moto rozbierać
no błagam....weź wróć do tego niedouczonego diagnosty z wydrukowanym rozporządzeniem w sprawie warunków technicznych. Albo daj namiar na tą stację to wyślę im pismo w tej sprawie.
Chociaż faktem jest że nie bardzo wiem jak podejść do tematu że pozycyjne świeca się razem z dziennymi. Oczywiście na czas przeglądu można wyłączyć DRL

edite:
jednak można aby nasze kierunki świeciły razem z DRL
7) dopuszcza się, aby wraz z światłami do jazdy dziennej włączały się - przednie i tylnie światła pozycyjne, górne światła obrysowe - jeżeli występują, boczne światła obrysowe - jeżeli występują oraz oświetlenie tylniej tablicy rejestracyjnej, - lub tylko światła pozycyjne tylne.

pozdrawiam Marcin Jan
__________________
Pozdrawiam
Marcin Jan

Mistrz prostej spod świateł
nocny jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04.07.2022, 10:26   #39
ferolo
 
ferolo's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Nov 2010
Miasto: Słupsk
Posty: 713
Motocykl: CRF1000
Przebieg: od zera
ferolo jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 6 dni 18 godz 10 s
Domyślnie

Wiecie powiem masakra bo jest to stacja państwowa należąca do ośrodka egzaminowania kierowców czyli do word. Gość nie chciał słychać że tak ma być moto że stanów pierwszy przegląd i że tak nie może być bo to homologacja US. Kazałem mu doczytać to powiedział że on. W zawodzie 20 lat i jest na bieżace i nie ma czegoś takiego jak światła postojowe pomarańczowe. Jak miałbym wydruk tej ustawy to z chęcią mu ja zawiozę choć jeden się doedukuje.
ferolo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04.07.2022, 10:38   #40
luk2asz
 
luk2asz's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Apr 2010
Miasto: KrK
Posty: 1,224
Motocykl: CRF1100
luk2asz jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 6 dni 14 godz 10 min 29 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał ferolo Zobacz post
Wiecie powiem masakra bo jest to stacja państwowa należąca do ośrodka egzaminowania kierowców czyli do word. Gość nie chciał słychać że tak ma być moto że stanów pierwszy przegląd i że tak nie może być bo to homologacja US. Kazałem mu doczytać to powiedział że on. W zawodzie 20 lat i jest na bieżace i nie ma czegoś takiego jak światła postojowe pomarańczowe. Jak miałbym wydruk tej ustawy to z chęcią mu ja zawiozę choć jeden się doedukuje.
To jak ja mu zawieziesz, to powiedz mu, że zrobił przegląd na niesprawnym pojeździe i że złożyłeś skargę. Niech prewencyjnie zatka kibel w tym wordzie.

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka
__________________
Pozdrawiam, łajza na Crf110
luk2asz jest online   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Przerywacz kierunki - zamiennik. chomik Układ elektryczny i zapłonowy 42 28.05.2014 20:52


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:16.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.