Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Inne tematy

Inne tematy Motocyklowo

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 05.07.2023, 12:21   #1
zimny
trampkarz emeryt
 
zimny's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2010
Miasto: Garwolin
Posty: 2,755
Motocykl: DL1000A
Przebieg: za mały
zimny jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 tygodni 2 dni 8 godz 50 min 26 s
Domyślnie Jaki niedrogi Interkom - porada

Jak w temacie. Nie wiem czy dobry dział..

Przez lata ceniłem sobie to, że jadąc motocyklem nikt mi nie zawraca d.... znaczy gitary.

Bardzo powoli, ale jednak - dojrzewam do zakupu interkomu. Raz, że jak jadę do/z pracy czasami dobrze byłoby móc telefon odebrać, ale dwa - zabieram żonę na jakieś przejażdżki, wycieczki. A ostatnio szwagier maxi-skuterzysta zakupił motocykl i się wdraża. Trzy, mam nawigację która umie się z interkomem łączyć (w sumie nie wiem po co).

Czasem przydałoby się coś więcej niż machanie i miganie długimi jak jedziemy na 2 motocykle, tudzież ciągłe otwieranie szyb i krzyczenie przez ramię z pasażerką

Jednocześnie, mentalnie nie jestem w stanie wydać więcej niż powiedzmy 400-500zł na coś takiego (znaczy na 1 kask) czyli równowartość mojego kasku (Caberg EGO, integral i tak pewnie pozostanie).

Wyczytałem że taka marka jak FreedConn mieści się w takim budżecie i jest OK. Macie? Znacie?

Tylko nie proponujcie mi opcji pt. "Tylko xxxxxx za 1500zł na 1 kask, inaczej bez sensu, nie działa itp.". Jak tak jest to kolejną dekadę będę jeździł bez tego W kategorii gadżetów i płacenia za nie zbyt dużych pieniędzu to skrzywienie mam tylko i wyłącznie na punkcie nawigacji Garmina.

Pozdrawiam
zimny
zimny jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
(Porada) Jaki Pitbike 125-140ccm CzarnyCzarownik Inne - dyskusja ogólna 2 16.10.2022 10:04
Airoh Commander- jaki interkom z klipsem? Detrytus Wszystko dla Afrykańczyka 10 14.09.2022 11:33
Interkom SCS S-8 Detrytus Wszystko dla Afrykańczyka 0 13.06.2022 20:24
Niedrogi motor dla początkującego i wysokiego motocyklisty Rosen Inne tematy 26 08.09.2010 21:36


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 04:58.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.