Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Inne tematy

Inne tematy Motocyklowo

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 03.09.2014, 12:25   #921
zipo
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Scieszki dla pojazdu silnikowego wyznaczone i okreslone legalnie na mapie-
Tego wlasnie sie oczekuje.O tym wlasnie Sowizdrzal pisze,o tym probuje gadac z Mysliwym Krolem Lasu.Grochem o beton...
Takie scieszki tu w Angli nazywaja sie "green lines"
Czyli mniej wiecej-"Zielony szlak,trakt"
Sa oznaczone na mapach Country Councils -czyli Urzedow regionalnych.
Szlaki te sa wszedzie jednolicie oznaczone i legalne.
Na androida sa aplikacje z darmowymi mapami I track point break.
Ma to konstrukcje "OS" .(OS ATLAS AP.)No i idziesz do urzedu-prosisz o mape-dostajesz-jedziesz.
Albo wszystko przez net zalatwiasz.
Ponoc Anglia to takie opresyjne panstwo..
Twoj wybor, jesli jedziesz przez farme,to jest nielegal.
Farmer moze strzelac w uzasadnionych przypadkach ale nigdy o czyms takim nie slyszalem.
Prawo dziala. Kary sa spore. Ale masz jakis wybor.
A u nas co?...no wlasnie o tym ta pyskusja.
Ja bym chetnie pojechal buszem nad morze ale oznaczonym trakiem a nie w pizdiet przez pokrzywy i spocony czy mnie Krole Lasu nie ustrzela przypadkiem.
Walczmy z ciemnota i falszywym prominentyzmem zakorzenionym w PRL-u
Wyrwac chwasta. Przepierdalaja Wasze podatki wazniaki z Warszawki.
Smieja sie z inicjatyw spolecznych,kompromituja Polske w oczach zorganizowanego Zachodu.
Mlodzi musicie wejsc do polityki i wymiatac te stare mendy.
Tylko tak za iles tam lat mozemy miec szanse zyc jak ludzie.
 
Stary 03.09.2014, 12:42   #922
Elwood
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Widzisz zipo... Takich dróg w Polsce jest od zajebania.
Wiele prowadzi przez ogromne kompleksy leśne o których Twoi Brytole tylko pomarzyć mogą. Szutrowe i całkowicie legalne.
Jak przyjeżdżają do nas, to im szczęki opadają. A dlaczego? Bo mamy lasy państwowe ze swobodnym dostępem do nich na poziomie, o którym Brytolom się już nie śni nawet, że o bogactwie naszej przyrody nie wspomnę im też już kompletnie niedostępnej.

Stosujesz taką samą retorykę w stosunku do LP jak Sowizdrzał i chwilami Puszek. Zupełnie niepotrzebnie obrażacie (powtarzam się) większość ludzi tam pracujących i to pracujących z pasją i w słusznej sprawie.
 
Stary 03.09.2014, 13:07   #923
Ziarko


Zarejestrowany: Nov 2011
Posty: 1,600
Motocykl: nie mam
Ziarko jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 6 dni 13 godz 35 min 46 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał zipo Zobacz post
Scieszki dla pojazdu silnikowego wyznaczone i okreslone legalnie na mapie-
Tego wlasnie sie oczekuje.O tym wlasnie Sowizdrzal pisze,o tym probuje gadac z Mysliwym Krolem Lasu.Grochem o beton...
Ja się zastanawiam gdzie ten beton. Przeczytaj od początku moje stanowisko. Dalej jedziecie po mysliwych i leśnikach. A nie ONI są odpowiedzialni za drogi ani za mapy.
Kto inny tworzy ostatecznie prawo, ustawy które zakazują wjazdu pojazdem silnikowym do lasu z określonymi wyjątkami. To że obecny stan prawny im nie pasuje? To wina myśliwych? że nie dostał odpowiedzi jakiej oczekiwał? Dlaczego wszyscy mogą wiedzieć gdzie i jak, a ONI z prawem jazdy nie wiedzą ?

Dlaczego znów kowal zawinił a powiesić chcą cygana?
Ziarko jest offline  
Stary 03.09.2014, 13:34   #924
zipo
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Elwood
Daje slowo, nie jestem przeciwnikiem organizacji LP.
Wiekszosc ludzi pracujacych to nie ci, do ktorych kieruje swoje zale.
To raczej waska grupa ,wierchuszka cwaniakow.
Skoro Ziarko (bo on najbardziej sie udziela w imieniu wszystkich lesnych)
tak bardzo broni swoich, to zawsze jest co na rzeczy.
Nie my pierwsi sprowokowalismy ta brudna debate, starczy poczytac moje poprzednie wpisy.
Prosby,uklony,zarty chec kompromisu.Chcialem nawet dac swoja kase na wykonanie tabliczki informacyjnej i po kilkuset postach wylania sie obraz mentalnosci lesniczego, ktory w wiekszosci zanegowal wszystko co podnosimy do rangi spraw waznych dla two wheels lovers.
Przyklad poniekad idzie z gory. ...
Co by tu jeszcze...no wwiadomo,ze mamy bogactwo Natury godne pozazdroszczenia
nikt nie chce tego zniszczyc.Mysle ze wiekszosc jest z tego dumna ale chce czegos wiecej niz tylko podziwiac.Z tego powodu chcemy miec wplyw przynajmniej na to by poruszac sie po krzakach.
Juz tu pisal lesny ,ze trza miec tez dystans do siebie wiec nie wyreczaj ich moze,gdy sa obrazani, bo calkiem dobrze daja sobie rade w lesie gdy pruja flaki,wiec tym bardziej dadza se rade na stronie internetowej..
 
Stary 03.09.2014, 14:18   #925
Elwood
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Pal sześć już te LP. Nie zamierzam brnąć w politykę i dyskutować o władzy, bo nie.
Bardziej się odniosłem do samych dróg tym razem.

Po Ziarku też jedziecie, jak po starej kobyle, bo niektóre sprawy potrafił nazwać po imieniu. Żyje w otoczeniu lasów i wszelka problematyka z nimi związana o wiele bardziej go tyka, niż nas mieszczuchów. To jemu ktoś ora łąkę, zakłóca spokój itd.
W końcu jestem wstanie uznać jego (Ziarka) racje, a nie nastawionego roszczeniowo owego mieszczucha, i to do tego podpierającego się aktualnymi trendami, genderami i innymi modami, pierdołami i takimi tam...
Tym bardziej, że w tym kraju jest jeszcze naprawdę gdzie pojeździć, bez robienia szumu wokół siebie i komuś wokój jego dupy.
 
Stary 03.09.2014, 14:49   #926
ferdek
 
ferdek's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Białystok
Posty: 1,442
Motocykl: Honda Africa Single
ferdek jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 3 dni 3 godz 1 min 11 s
Domyślnie

Właśnie miałem napisać, że Ziarko jest bardzo spokojnym gościem. Ten "psychopata pałający żądzą mordu" cały czas cierpliwie znosi wasze wycieczki osobiste w stosunku do jego osoby, nie daje się sprowokować i cierpliwie przedstawia swoje argumenty. A Wy, koledzy Sowizdrzał i Zipo powinniście się wstydzić, bo takiego odnoszenia się do drugiej osoby na tym forum jeszcze nie widziałem. Nazywanie kogoś betonem, komuchem, członkiem jakiejś kliki, i wiele tym podobnych w tym temacie i w temacie o myśliwych. Aż się dziwię, że moderator nie reaguje. Jak Wam brakuje argumentów to lepiej nic nie piszcie, bo to, że brak Wam kultury już wiemy, nie musicie tego udowadniać na nowo każdym swoim postem.
__________________
"A w takiej Mongolii lejesz, gdzie chcesz. Gdzie chcesz, wysiadasz z samochodu i rozbijasz namiot. Lubię jeździć tam, gdzie była komuna i gdzie można rozbić namiot."

Ostatnio edytowane przez ferdek : 03.09.2014 o 14:54
ferdek jest offline  
Stary 03.09.2014, 15:47   #927
Adagiio
Zakonserwowany
 
Adagiio's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jul 2005
Miasto: Biecz
Posty: 4,973
Motocykl: XRV Rally
Adagiio will become famous soon enough
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 5 dni 6 godz 2 min 25 s
Domyślnie

Masz do dyspozycji narzędzie "raportowanie złego postu" , jak dotąd ani raz nie zostało użyte w tej dyskusji , czyli wszystko gra . Skoro już jest ankieta o myśliwych , to zróbcie jeszcze jedna dotyczącą zamknięcia tego tematu .......

W dniu 09.06.2014 o godz. 08.08 zamknąłem ten temat , ponieważ uznałem że nie ma dyskusji na forum motocyklowym z kimś kto jest zwolennikiem rozwieszania linek między drzewami w lesie a dalsza dyskusja doprowadzi wyłącznie do napierdalanki .

Ale jak widać został otwarty , musiałem się jeszcze tłumaczyć i przepraszać za zamkniecie , więc niech krew wylewa się przez monitor jeśli taka jest wola tu dyskutujących .
Tyle z mojej strony .
__________________
Proszę siadać, się nie wychylać, się nie opowiadać
I łaskawie i po cichu i bez szumu i bez iskier
Wypierdalać.

Ostatnio edytowane przez Adagiio : 03.09.2014 o 17:16
Adagiio jest offline  
Stary 03.09.2014, 16:26   #928
sowizdrzal
Turysta DualSport
 
sowizdrzal's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: Chorzów
Posty: 584
Motocykl: KTM 1200 6T
Galeria: Zdjęcia
sowizdrzal is an unknown quantity at this point
Online: 2 tygodni 2 dni 4 godz 17 min 43 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał ferdek Zobacz post
Właśnie miałem napisać, że Ziarko jest bardzo spokojnym gościem. Ten "psychopata pałający żądzą mordu" cały czas cierpliwie znosi wasze wycieczki osobiste w stosunku do jego osoby, nie daje się sprowokować i cierpliwie przedstawia swoje argumenty. A Wy, koledzy Sowizdrzał i Zipo powinniście się wstydzić, bo takiego odnoszenia się do drugiej osoby na tym forum jeszcze nie widziałem. Nazywanie kogoś betonem, komuchem, członkiem jakiejś kliki (...)
Masz tu kilka z brzegu przykładów ,,cierpliwego przedstawiania argumentów'', bez ,,żadnych''
wycieczek osobistych i bez ,,żadnego'' generalizowania:
http://africatwin.com.pl/showpost.ph...&postcount=893
http://africatwin.com.pl/showpost.ph...&postcount=891
http://africatwin.com.pl/showpost.ph...&postcount=787
http://africatwin.com.pl/showpost.ph...&postcount=871

Ja od początku podkreślam, że sprzeciwiam się nieaktualnym bądź fałszywym postawom i dowodom
i te będę łoił z całą mocą, dopóki da się (dało się) o nich rozmawiać.
A ,,nosicieli'' tych postaw niezmiennie uważam za ludzi i kolegów. Tyle w temacie
__________________
Sowizdrzał
KTM 750 6T
Nie wierz, nie bój się, nie proś!
sowizdrzal jest offline  
Stary 03.09.2014, 17:20   #929
Elwood
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

...
 
Stary 03.09.2014, 18:00   #930
ferdek
 
ferdek's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Białystok
Posty: 1,442
Motocykl: Honda Africa Single
ferdek jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 3 dni 3 godz 1 min 11 s
Domyślnie

Adagiio, nie mam w zwyczaju raportować, kojarzy mi się to z donosicielstwem. Zresztą to nie ja zostałem obrażony, a Robin Hoodem czy też innym Zorrem się nie czuję. Nie wiem dlaczego chcesz zamykać temat. Jesteśmy na forum dyskusyjnym, w dziale "inne tematy". Dyskusja jest ciekawa, momentami zażarta, ale przecież gdyby wszyscy mieli identyczne poglądy i tylko głaskali się po jajkach, to byłoby nudno. A jeśli ktoś nie umie rozmawiać z ludźmi i obraża się na każdego, kto ma inne poglądy i mu nie przytakuje, to już jego sprawa.
Kolego Sowizdrzale, w żadnym z przytoczonych przez Ciebie postów Ziarko Was nie obraża, tymczasem pod jego adresem padło już kilka epitetów. O zwykłym wyśmiewaniu jego poglądów i ewidentnie gardzącym sposobie zwracania się do jego osoby nie wspominając. Akurat w tym przoduje Zipo, ale nie zaprzeczysz, że i Tobie się zdarzyło.
Ja swoje zdanie wyraziłem jedynie w kwestii myślistwa, bo jeśli chodzi o wjazd do lasu to nie wierzę, że coś się zmieni na naszą korzyść, więc wolę, żeby zostało jak jest.
Pozdrawiam i bez napinki. Trzymajmy jakiś poziom dyskusji, albo nie dyskutujmy wcale.
__________________
"A w takiej Mongolii lejesz, gdzie chcesz. Gdzie chcesz, wysiadasz z samochodu i rozbijasz namiot. Lubię jeździć tam, gdzie była komuna i gdzie można rozbić namiot."
ferdek jest offline  
Zamknięty Temat


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Dyskusja o pewnej Afric'e Qba Inne tematy 27 19.11.2012 21:52


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 07:46.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.