Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Inne tematy

Inne tematy Motocyklowo

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 24.11.2009, 00:18   #271
sambor1965
 
sambor1965's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 3,667
Motocykl: RD04
Galeria: Zdjęcia
sambor1965 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 3 tygodni 2 dni 3 godz 34 min 29 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał rambo Zobacz post
Mnie też mocno zastanawia to, że kalendarze były na allegro zanim dostali je forumowicze. W sumie pojawia się pytanie czy chcemy być na kalendarzu który może kupić każdy i czy ktoś pytał grzoecznościowo choćby o zgode
Kalendarze pojawily sie u nas jako zajawka 26 pazdziernika. 15 listopada pojawila sie oferta na Allegro. Do dzis zaden kalendarz wylicytowany na Allegro nie zostal wyslany.
Kalendarze do grupy warszawskiej byly w czwartek wyslane kurierem na adres wskazany przez Rambo - Kolporter nr listu przewozowego 122841176. Mozna sprawdzic na stronie.
Dzis Rambo zadzwonil, ze nie doszly.
W Kolporterze twierdza, ze byli - Rambo twierdzi, ze mama jak wychodzila to doslownie na chwilke. Bede w przyszlym tygodniu w Warszawie. Przejade sie do Kolportera i zawioze na wskazana ulice.
Koledzy na forum transalpa zrobili troche mniejszy kalendarz, ktory mozna kupic za 31 zl. Ruszcie sie moze do sklepu i sprobujcie kupic cos zadrukowanego w tej cenie w tym formacie. Moze da Wam do myslenia czemu nasz kalendarz jest po 15 a forum transalpa po 31.
Kalendarz zupelnie niekomercyjnie jest wysylany do Slowakow, Wegrow, Niemców, Włochów i Brytoli. W ubiegłym roku doplacilem do tego byscie mieli kalendarze po 15 zl. W tym roku jest wiekszy format i ta sama cena. Mam nadzieje, ze nie doplace. Jesli sie tak stanie to chetnie przerzuce kase na forum.
7Greg chcial robic w tym roku kalendarz. Moze zdecyduje sie w przyszlym. Ja pierd... i wiecej nie robie.
W przyszlym roku zrobie swoj.
sambor1965 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24.11.2009, 00:32   #272
rambo
 
rambo's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2005
Miasto: Wrocław
Posty: 7,450
Motocykl: Nie mam już Afryki
rambo jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 2 dni 2 godz 39 min 26 s
Domyślnie

Co do dowozu kalendarzy dla WTA, to jak zapadła decyzja że jednak nie ciuchcia a kurier zaproponowałem DHL. Goście dzwonią i pytają kiedy ktoś będzie w domu (paczka idzie na adres domowy, bo w biurze raz ktoś jest raz nie) i paczka jest zawsze na miejscu na nastepny dzień. Kolporter podaje że byli i że awizowali bo nikogo nie było, ale ani kuriera ani awizo nie widziano. Wiec czekamy.
Co do kalendarza to jakby kosztował 30zł zamiast 15zł ilość zamówień forumowych pewnie nie zmieniła by się, i zupełnie nie o to jest temat
rambo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24.11.2009, 07:32   #273
puntek
 
puntek's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Raczyce/Wrocław
Posty: 2,013
Motocykl: RD04
Przebieg: 3 ....
puntek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 20 godz 59 min 5 s
Domyślnie

A ja cierpliwie czekam , zadowolony jestem, że ktoś działa i poświęca swój czas, wiem że zawsze jest ktoś kto będzie niezadowolony ...

Ja się cieszę że mogę kupić kalendarz z duszą afrykańską


howgh to powiedziałem ja puntek czekający
__________________
AKTUALNIE SZUKAM PRACY!!! ale nadaję się tylko na szefa
puntek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24.11.2009, 08:05   #274
michoo
 
michoo's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Wydra
Posty: 788
Motocykl: RD03
Przebieg: 69tys
michoo jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 4 tygodni 44 min 47 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał sambor1965 Zobacz post
W przyszlym roku zrobie swoj.
To ja poproszę o 2 szt Samborze
__________________
pozdrawiam
michoo

michoo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24.11.2009, 08:54   #275
jorge
Autobanned.
 
jorge's Avatar


Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Wawa
Posty: 5,203
Motocykl: Tesco
Przebieg: 45 555
jorge jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 5 dni 2 godz 1 min 18 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał sambor1965 Zobacz post
Dzis Rambo zadzwonil, ze nie doszly.
W Kolporterze twierdza, ze byli - Rambo twierdzi, ze mama jak wychodzila to doslownie na chwilke. Bede w przyszlym tygodniu w Warszawie. Przejade sie do Kolportera i zawioze na wskazana ulice.

Cytat:
Napisał rambo Zobacz post
Kolporter podaje że byli i że awizowali bo nikogo nie było, ale ani kuriera ani awizo nie widziano. Wiec czekamy.

Panowie !peace - please! dajcie dane do odbioru to podjadę tam dziś i odbiorę - nie ma problema.
__________________
Chromolę Afrykę wolę ...Hobbysta Afrykański.
jorge jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24.11.2009, 09:50   #276
Ola
wondering soul
 
Ola's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 2,364
Motocykl: KTM 690 enduro, Sherco 300i
Galeria: Zdjęcia
Ola jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 tygodni 3 dni 23 godz 11 min 8 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał puntek Zobacz post
A ja cierpliwie czekam , zadowolony jestem, że ktoś działa i poświęca swój czas, wiem że zawsze jest ktoś kto będzie niezadowolony ...

Ja się cieszę że mogę kupić kalendarz z duszą afrykańską


howgh to powiedziałem ja puntek czekający
Chyba ktoś tu "odwraca kota ogonem". To chyba jasne, że wszyscy są zadowoleni, że ktoś działa, poświęca czas, a przede wszystkim z efektów. Wyrazów zachwytu było i jest na forum wystarczająco i myślę że twórca mógł się poczuć doceniony. Nie o tym jednak była mowa. Nawet w najfajniejszej grze i zabawie (nieważne czy towarzyskiej, charytatywnej, czy komercyjnej), a może szczególnie właśnie w najfajniejszych projektach, obowiązują pewne zasady. Myślę, że takie zasady osobom z branży dziennikarskiej są doskonale znane. Nie widzę, żadnego powodu dlaczego w kwestiahc powszechnie przyjetych u nas na forum mielibyśmy działać de facto "pod prąd".

Over. Również ciągle czekająca.
__________________
Ola
Ola jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24.11.2009, 10:33   #277
rambo
 
rambo's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2005
Miasto: Wrocław
Posty: 7,450
Motocykl: Nie mam już Afryki
rambo jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 2 dni 2 godz 39 min 26 s
Domyślnie

Dodzwoniłem się do KOLPORTERA. Nie dowiozą dziś. Jutro podejmą próbe. Nie została wykupiona usługa kontaktu z odbiorcą wiec kurier nie ma obowiązku dzwonić i pytać czy ktoś jest w domu lub w jakich godzinach będzię.
Wobec czego paczka jeździ sobie codziennie z innym kurierem, który ją zrzuca z wieczora adnotacją "brak odbiorcy, awizacja" Jest mi to znane zjawisko w korporacjach logistycznych, tylko czemu dotyka Nas Szybciej doszły by pocztą
rambo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24.11.2009, 11:12   #278
Babel
 
Babel's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 2,777
Motocykl: Pomarańczowy
Babel jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 9 godz 19 min 18 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał rambo Zobacz post
Dodzwoniłem się do KOLPORTERA. Nie dowiozą dziś. Jutro podejmą próbe. Nie została wykupiona usługa kontaktu z odbiorcą wiec kurier nie ma obowiązku dzwonić i pytać czy ktoś jest w domu lub w jakich godzinach będzię.
Wobec czego paczka jeździ sobie codziennie z innym kurierem, który ją zrzuca z wieczora adnotacją "brak odbiorcy, awizacja" Jest mi to znane zjawisko w korporacjach logistycznych, tylko czemu dotyka Nas Szybciej doszły by pocztą
No cóż cieżko powiedzieć jak jest w Kolporterze - każda firma ma różne zasady.
Ja pracuje w DHL i to w dziale nie związanym z obsługą kurierską - czy dzwonią kurierzy to pewnie też jest różnie ale chyba lepiej .
Poza tym jak jest kłopot z DHL -prawie zawsze mogę pomóc .
(Tel do kuriera, czy też zlokalizować paczkę itp - znajomi wiedzą o co chodzi... )
U nas jak kurier nie zastanie odbiorcy powinien zostawić awizo z numerem telefonu. Wtedy można się umówić na termin lub tez odebrać w punkcie przyjęć - dla Warszawy Osmańska 2.

Pewnie zaraz się odezwą ci którym DHL coś narozrabiał - ale jak to mówią wszędzie dobrze gdzie nas nie ma ...

Boję się że jak tak jeździ codziennie z kimś innym czy nie zostanie np zniszczona - oby nie .

Może Rambo da się numer do kuriera zdobyć i podjechac do niego i odebrac paczkę, lub tez podskoczyć do Kolportera wieczorem i zrobić tzw Odbiór Własny.

W sumie teraz to sobie myślę że mogłem sie zgłosic na punkt dystrybucyjny tych kalenarzy w Warszawie - Sambor przesłał by mi DHL na mój koszt - mam zniżkę a i paczka już by była. - Może w przyszły roku...

ps
A Sambor proszę nie zniechęcaj się - bez Twoich kalendarzy świat nie będzie taki sam
Babel jest online   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24.11.2009, 11:35   #279
rambo
 
rambo's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2005
Miasto: Wrocław
Posty: 7,450
Motocykl: Nie mam już Afryki
rambo jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 2 dni 2 godz 39 min 26 s
Domyślnie

SPróbuje je sam wieczorem odebrać
rambo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24.11.2009, 11:56   #280
pałeł
gsm: 512242193
 
pałeł's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2006
Miasto: Rzuchów
Posty: 5,094
Motocykl: RD11a
Galeria: Zdjęcia
pałeł will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 2 tygodni 5 dni 14 godz 3 min 36 s
Domyślnie

hej bambusy skąd ten pospiech jak się wieszało kalendarz na ścianie w lutym tez było dobrze a tu mam jeszcze cały grudzień przed sobą
pałeł jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Kalendarz 2010 Ktm zbyszek_africa Inne tematy 56 22.01.2010 13:57
kalendarz 2010 - BMW duch07 Inne tematy 54 27.10.2009 20:25
Kalendarz 2010 sambor1965 Inne tematy 72 25.10.2009 08:57


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:27.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.