Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Warsztat CRF 1000 / CRF 1100 > Gadżety / wyposażenie

Gadżety / wyposażenie Dodatki, które możesz zamontować.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 10.06.2024, 14:17   #201
michau


Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 107
Motocykl: RD03
michau jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 3 godz 32 min 55 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał luk2asz Zobacz post
Mam dwie torby rolowane od góry z SW Motech, występuje to pod wieloma markami. Najwieksza zaletą to mocowanie na klamry. Zero dupcenia z owijaniem. Jedna mniejsza przejeździła ze mną chyba z 50 tys km I jest cała, właśnie ja wyszorowałem i jest cacy :-)

Wysłane z mojego SM-S911B przy użyciu Tapatalka
Też polecam torby SW motech drybag.
Na wyjazdy na lekko mam wersję 180 na dłuższe 350. Dużym plusem jest otwieranie po całej szerokości oraz 100% wodoszczelność.
michau jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10.06.2024, 14:30   #202
zaczekaj
Asia
 
zaczekaj's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Feb 2012
Miasto: Złotoryja/ Wrocław
Posty: 2,253
Motocykl: XL750, CRF300RALLY
Galeria: Zdjęcia
zaczekaj jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 3 tygodni 5 dni 13 godz 3 min 54 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał rumpel Zobacz post
ja od jakiegoś czasu szukam złotego grala jesli chodzi o miekki bagaż ..... i szukam dalej. Na chwilę obecną jesli chodzi o długie (2tyg) wyjazdy to stelaż i sakwy LOMO (lekko dłubnięte), jeśli zaś wyjazdy krótsze to torba/rogal Jofama.

Przymierzałem baze Kriegi , sakwy Rhinowalk i jakoś nie przekonały mnie do siebie.

Cytat:
Napisał rdrv33 Zobacz post
A jakiś rollbag 20-30l polecacie? Mam boczne kufry Givi Outback i coś bym na tył jeszcze wrzucił małego, bo kufer 48l na tył to za dużo już dla mnie.

Mogę polecić torbę rolkę z Louisa-Moto Detail. 30l, tania i jakościowo bardzo spoko, mając do wyboru Givi i Kappe , wybrałam Moto-Detail. Do tego rokstrapsy i git.








Cytat:
Napisał rumpel Zobacz post
ja od jakiegoś czasu szukam złotego grala jesli chodzi o miekki bagaż ..... i szukam dalej. Na chwilę obecną jesli chodzi o długie (2tyg) wyjazdy to stelaż i sakwy LOMO (lekko dłubnięte), jeśli zaś wyjazdy krótsze to torba/rogal Jofama.



Przymierzałem baze Kriegi , sakwy Rhinowalk i jakoś nie przekonały mnie do siebie.
Trochę tego przerobiłam. Kriege, Enduristan, Rhinowalk i jak dla mnie najlepsze są Xcountry od Mirka.
Są dwie wersje, Rally i Hero.
Można bez stelaża, można na stelaż.







Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
zaczekaj jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10.06.2024, 16:55   #203
Dredd

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jan 2017
Miasto: Warszawa
Posty: 317
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Dredd jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 4 dni 19 godz 38 min 33 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał michau Zobacz post
Też polecam torby SW motech drybag.
Na wyjazdy na lekko mam wersję 180 na dłuższe 350. Dużym plusem jest otwieranie po całej szerokości oraz 100% wodoszczelność.
Ja natomiast tych konkretnych: "SW Motech Drybag" w ogóle nie polecam. Pomimo, że były raptem na dwóch wyjazdach, zaraz po zakończeniu gwarancji posypało się uszczelnienie suwaków. Straciły przez to wodoszczelność.
Oczywiście, można kilka razy zrolować, ale w SW Motech jak to się zrobi, tracimy dużo z ich pojemności. Inni producenci przewidują konieczność rolowania i te torby są "dłuższe".
Dużym plusem jest otwieranie na całą szerokość (ale to mają też inni).

Obecnie mam Givi i konstrukcyjnie jest dużo lepsza, ale jeszcze nie mogę wypowiedzieć się co do trwałości.
Dredd jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10.06.2024, 18:43   #204
nabrU
Stary nick: Radarman
 
nabrU's Avatar


Zarejestrowany: Jun 2017
Miasto: Whiteley, UK
Posty: 2,989
Motocykl: 2017 CRF1000L DCT
nabrU jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 5 dni 10 godz 16 min 8 s
Domyślnie

Ja jako rolki używam wyrobu Crane czyli zwykły marketowy Aldi. Wersja 50l kosztowała mnie niecałe 10 funtów więc stwierdziłem, że jak to się rozleci po paru wyjazdach to nie będzie szkoda. I rozlecieć się nie chce od 5 lat więc kupiłem tez 2 worki / drybagi po 25 litrów każdy (te też dają radę).

Nie jest to typowa torba motocyklowa ale ROK strapy załatwiają wszystko.





Jedyny minus to budowa otworu, więc dłuższe rzeczy ciężko włożyć.
__________________
W barze jak zaczynasz się awanturować to albo dostajesz w ryj albo wylatujesz na ulicę na kopniakach. Tylko gdzieniegdzie bar zrównuje się z ziemią, a awanturnicy przenoszą się do następnej knajpy.
nabrU jest online   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12.06.2024, 05:18   #205
Dzieju
Administrator

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 8,462
Motocykl: RD03
Dzieju jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 3 tygodni 5 dni 4 godz 50 min 34 s
Domyślnie

Jak komuś wystarczy żeglarski ....https://allegro.pl/oferta/worek-wodo...a-621cc3434f64
Mam dużą rolkę louisa, naście lat, działa ale jej minusem brak sensownej regulacji przy niepełnym zapakowaniu.
Dlatego tak po trochu się rozglądam za zwijanym jednostronnie albo z sensowną regulacją
__________________
AT03
Dzieju jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 15:19.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.