Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Dom / garaż / inne sprawy z życia forumowicza > Dom forumowicza - wszystko do domu i o domu

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 09.12.2020, 08:15   #1
wilq.bb
 
wilq.bb's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2013
Miasto: Bielsko-Biała
Posty: 1,284
Motocykl: zJAWA 350 TS
wilq.bb jest na dystyngowanej drodze
Online: 5 miesiące 3 godz 37 min 36 s
Domyślnie

Redrobo - dzięki za specyfikacje i dobry pomysł z tym grafikami od bachorów. Za czasów jak ja grałem jeszcze to człowiek zastanawiał się czy gra w ogóle pójdzie, a że czasem przycięło - no taki mamy klimat :P

Jeszcze się bronię przed pójściem do sklepu....ale może w stronę nowego popatrzeć będzie rozsądniej faktycznie. W nocy wymyśliłem, żeby zoptymalizować wydatki to dokupię RAM(8 GB stoi całe 140 pln w sklepie), i zwolnię trochę zasobów - a zakup kopmpa po nowym roku uskutecznię, bo i tak prędzej czy później mnie to nie ominie.
__________________
"Logowanie się na forum jest jak wchodzenie do knajpy za rogiem - zawsze te same mordy przy barze, barman rzuci drwiną a kiblu trochę śmierdzi... Jednak się przychodzi." by Matjas

Nie piję alkoholu skażonego....akcyzą.
wilq.bb jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09.12.2020, 09:04   #2
redrobo
 
redrobo's Avatar


Zarejestrowany: Sep 2010
Miasto: białystok
Posty: 2,628
Motocykl: ktm 640 adventure
redrobo jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 3 tygodni 5 dni 3 godz 38 min 37 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał wilq.bb Zobacz post
Redrobo - dzięki za specyfikacje i dobry pomysł z tym grafikami od bachorów. Za czasów jak ja grałem jeszcze to człowiek zastanawiał się czy gra w ogóle pójdzie, a że czasem przycięło - no taki mamy klimat :P

Jeszcze się bronię przed pójściem do sklepu....ale może w stronę nowego popatrzeć będzie rozsądniej faktycznie. W nocy wymyśliłem, żeby zoptymalizować wydatki to dokupię RAM(8 GB stoi całe 140 pln w sklepie), i zwolnię trochę zasobów - a zakup kopmpa po nowym roku uskutecznię, bo i tak prędzej czy później mnie to nie ominie.
Jesli wskrzeszac starego kompa to daj mu dysk SSD - na tym postaw nowy system, troche ramu dodac i bedzie OK do podstawowych zadan. U mnie niestety juz plyta nie domagala i ramy tez zawodzily co chwile, zawieszalo sie bydle czesto a czasem nawet nie chcialo wlaczyc... 4K zupelnie nie szlo a to chcialem zobaczyc w koncu na oczy Niestety te zabawki starzeja sie bo wszystko idzie ostro w duze cyfry.
redrobo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09.12.2020, 11:40   #3
zimny
trampkarz emeryt
 
zimny's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2010
Miasto: Garwolin
Posty: 2,755
Motocykl: DL1000A
Przebieg: za mały
zimny jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 tygodni 2 dni 8 godz 58 min 56 s
Domyślnie

Ja od jakichś 13 lat używam zawsze poleasingowych laptopów Della.

Nigdy nic się nie zespuło - to dopracowany sprzęt. Ale ja to do zastosowań takich jak czytacie używam :-) forum, word, net itp.

Pudło składałbym z dobrych części nowych - mam osobiście bardzo dobre doświadczenia z X-Kom. Do każdego laptopa ładuję sysk SSD na system, zupełnie inny komfort wtedy.

W okolicach 2k to myślę że coś logicznego poskładasz, tylko żeby ktoś Ci dobrze doradził ze specyfikacją.

Sam lubię pudłowe kompy, jakoś tak z dawnych czasów, kiedy z wypiekami na twarzy odpalało się Need for Speed na Pentium 90mhz
zimny jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
komputer do afryczki dabal Wszystko dla Afryki 17 27.09.2010 12:11
Africa - komputer? ramires Wszystko dla Afryki 8 20.07.2009 15:29


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 02:00.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.