|
|
|
|
#1 |
![]() |
W Ducati miałem przy pręcie wyciskowym taką kulkę jeszcze.
|
|
|
|
|
|
#2 |
![]() |
tu tez jest od strony silownika. napiera na pret wyciskajacy i robi w nim male wglebienie, ale nie jest ono znaczne wiec to raczej nie to
__________________
buziaki
|
|
|
|