|
|
#1 |
|
Zarejestrowany: Jun 2026
Posty: 6
Motocykl: RD03
Online: 3 godz 11 min 40 s
|
Szukam namiaru na specjalistę od gaźników. Chodzi o mycie i czyszczenie całego kompletnego gaźnika oraz wstępną regulację, a może i na moto również. Pacjent to yamaha drag stan 650.
|
|
|
|
|
|
#2 |
![]() |
napisz z jakiego miejsca w PL jestes. gaznikow nie da sie inaczej wyregulowac jak tylko po zamontowaniu na silniku i odpaleniu
__________________
buziaki
|
|
|
|
|
|
#3 |
|
Zarejestrowany: Jun 2026
Posty: 6
Motocykl: RD03
Online: 3 godz 11 min 40 s
|
Mazowieckie.
|
|
|
|
|
|
#4 |
![]() |
Mycie wszelakie i ustawienia wstępne owszem-tak, ale pełna regulacja, tak, jak Szynszyl pisze.
|
|
|
|
|
|
#5 |
|
Administrator
![]() |
Jak Ci czas nie wadzi to po kolejnym weekendzie będę mieć moce przerobowe. Regulacja TYLKO z motocyklem.
Inaczej to nie ma sensu. Otwock
__________________
Ramires ...okręt mój płynie dalej... gdzieś tam... |
|
|
|
|
|
#6 |
|
Zarejestrowany: Jun 2026
Posty: 6
Motocykl: RD03
Online: 3 godz 11 min 40 s
|
Macie rację tylko sam gaźnik nie był czyszczony od kilku lat, a ostatnie 2 lata moto stało nie ruszane ..., dlatego pomyślałem o solidnym myciu i czyszczeniu samego gaźnika choćby ze względu na stare paliwo. Gaźnik mogę podesłać do czyszczenia albo jeśli nie jakoś bardzo daleko to motorem podjechać.
|
|
|
|