Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > NAT - Nowa (przyszła) Królowa > CRF 1000 L

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 08.05.2026, 07:27   #1
Adagiio
Zakonserwowany
 
Adagiio's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jul 2005
Miasto: Milazzo
Posty: 5,645
Motocykl: XRV 750
Adagiio will become famous soon enough
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 1 dzień 5 godz 22 min 49 s
Domyślnie

Uważam że każdy może mieć swoją legendę, nawet jak nie jest legendą dla innych.
__________________

Non si invecchia in base al tempo che si ha alle spalle, si invecchia quando si inizia a dimenticare i sogni .
Adagiio jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08.05.2026, 08:50   #2
Melon
 
Melon's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: Lublin
Posty: 7,905
Motocykl: cz350/ bandit600/ zx12r/ varadero/vfr1200xd
Melon jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 4 tygodni 1 dzień 17 godz 59 min 27 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Adagiio Zobacz post
Uważam że każdy może mieć swoją legendę, nawet jak nie jest legendą dla innych.
Dokładnie
Melon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08.05.2026, 08:57   #3
chomik
Administrator
 
chomik's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Bałtyk
Posty: 3,836
Motocykl: RD03 2xRD07a
Przebieg: 666
chomik jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 4 dni 10 godz 43 min 45 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Adagiio Zobacz post
Uważam że każdy może mieć swoją legendę, nawet jak nie jest legendą dla innych.
Też mam takie odczucie.
__________________
www.motopodroze.pl
chomik jest online   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08.05.2026, 09:28   #4
JaTomek


Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 1,094
Motocykl: ...............
JaTomek jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 tygodni 4 dni 15 godz 11 min 16 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Adagiio Zobacz post
Uważam że każdy może mieć swoją legendę, nawet jak nie jest legendą dla innych.
Oczywiście, że tak jest. Moją legendą jest Honda Revere NTV w kolorze Blenda-A-Med
JaTomek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Harley Davidson amerykańska legenda. ferdek Inne - dyskusja ogólna 190 02.11.2025 10:29


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 09:23.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.