|
|
|
|
#1 |
|
Zakonserwowany
![]() |
Uważam że każdy może mieć swoją legendę, nawet jak nie jest legendą dla innych.
__________________
Non si invecchia in base al tempo che si ha alle spalle, si invecchia quando si inizia a dimenticare i sogni . |
|
|
|
|
|
#2 |
![]() |
|
|
|
|
|
|
#3 |
|
Administrator
![]() |
Też mam takie odczucie.
__________________
www.motopodroze.pl |
|
|
|
|
|
#4 |
![]() Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 1,094
Motocykl: ...............
Online: 2 miesiące 2 tygodni 4 dni 15 godz 11 min 16 s
|
|
|
|
|
![]() |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|
Podobne wątki
|
||||
| Wątek | Autor wątku | Forum | Odpowiedzi | Ostatni Post / Autor |
| Harley Davidson amerykańska legenda. | ferdek | Inne - dyskusja ogólna | 190 | 02.11.2025 10:29 |