Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Wszystko co chciałbyś wiedzieć o motocyklach innych niż AT > Honda - inna niż AT & NAT

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 18.03.2026, 04:23   #1
Dzieju
Administrator

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 9,695
Motocykl: RD03
Dzieju jest na dystyngowanej drodze
Online: 5 miesiące 2 tygodni 1 dzień 9 godz 6 min 37 s
Domyślnie

Nieco uogólniłem to śrubowanie cen za coś co powinno kosztować czasem ułamek ceny na półce.
Produkcja elektroniki to grosze ale zysk wielki.
A generalnie teraz coraz łatwiej wmówić że jakiś gadżet jest niezbędny komuś do życia.
Melonie są sytuacje szczególne kiedy montuje się coś co jest naprawdę potrzebne i uzasadnione z technicznego punktu widzenia.
Reszta to obkładanie się gadżetami a jak sama nazwa wskazuje są to produkty wynikające z fanaberii a nie potrzeby
__________________
AT03
Dzieju jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18.03.2026, 07:18   #2
Melon
 
Melon's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: Lublin
Posty: 7,917
Motocykl: cz350/ bandit600/ zx12r/ varadero/vfr1200xd
Melon jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 4 tygodni 1 dzień 20 godz 14 min 15 s
Domyślnie

Oj tam panie Dzieju lubimy stroić swoje panie hądy
Melon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19.03.2026, 06:21   #3
Dzieju
Administrator

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 9,695
Motocykl: RD03
Dzieju jest na dystyngowanej drodze
Online: 5 miesiące 2 tygodni 1 dzień 9 godz 6 min 37 s
Domyślnie

Oj tam , przecież wiem choć one i tak piękne czy ubrane czy nawet jak nagie.
Weź np taką rozebraną do ramy na te wszystkie kabelki , rureczki, elementy wiecznie ukryte pod zbiornikiem czy boczkami ileż w tym piękna
__________________
AT03
Dzieju jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19.03.2026, 07:53   #4
Melon
 
Melon's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: Lublin
Posty: 7,917
Motocykl: cz350/ bandit600/ zx12r/ varadero/vfr1200xd
Melon jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 4 tygodni 1 dzień 20 godz 14 min 15 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Dzieju Zobacz post
Oj tam , przecież wiem choć one i tak piękne czy ubrane czy nawet jak nagie.
Weź np taką rozebraną do ramy na te wszystkie kabelki , rureczki, elementy wiecznie ukryte pod zbiornikiem czy boczkami ileż w tym piękna
No tak kochamy te żelastwa
Melon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14.04.2026, 15:31   #5
Melon
 
Melon's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: Lublin
Posty: 7,917
Motocykl: cz350/ bandit600/ zx12r/ varadero/vfr1200xd
Melon jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 4 tygodni 1 dzień 20 godz 14 min 15 s
Domyślnie

Nowa oponka założona na tył, poprzednia wytrzymała 17kkm i jak nowa też Angel GT

Ostatnio edytowane przez Melon : 20.05.2026 o 00:45
Melon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14.04.2026, 22:46   #6
Melon
 
Melon's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: Lublin
Posty: 7,917
Motocykl: cz350/ bandit600/ zx12r/ varadero/vfr1200xd
Melon jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 4 tygodni 1 dzień 20 godz 14 min 15 s
Domyślnie

Aa i nowy uchwyt srajfona wpadł oo taki https://ram-mount.pl/pl/products/ram...lka-11681.html ale foty nie zrobiłem
Melon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 04:13.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.