|
|
|
|
#1 |
|
Administrator
![]() |
Nieco uogólniłem to śrubowanie cen za coś co powinno kosztować czasem ułamek ceny na półce.
Produkcja elektroniki to grosze ale zysk wielki. A generalnie teraz coraz łatwiej wmówić że jakiś gadżet jest niezbędny komuś do życia. Melonie są sytuacje szczególne kiedy montuje się coś co jest naprawdę potrzebne i uzasadnione z technicznego punktu widzenia. Reszta to obkładanie się gadżetami a jak sama nazwa wskazuje są to produkty wynikające z fanaberii a nie potrzeby
__________________
AT03 |
|
|
|
|
|
#2 |
![]() |
Oj tam panie Dzieju lubimy stroić swoje panie hądy
|
|
|
|
|
|
#3 |
|
Administrator
![]() |
Oj tam , przecież wiem choć one i tak piękne czy ubrane czy nawet jak nagie.
Weź np taką rozebraną do ramy na te wszystkie kabelki , rureczki, elementy wiecznie ukryte pod zbiornikiem czy boczkami ileż w tym piękna
__________________
AT03 |
|
|
|
|
|
#4 |
![]() |
|
|
|
|
|
|
#5 |
![]() |
Nowa oponka założona na tył, poprzednia wytrzymała 17kkm i jak nowa też Angel GT
Ostatnio edytowane przez Melon : 20.05.2026 o 00:45 |
|
|
|
|
|
#6 |
![]() |
Aa i nowy uchwyt srajfona wpadł oo taki https://ram-mount.pl/pl/products/ram...lka-11681.html ale foty nie zrobiłem
|
|
|
|