Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Relacje z podróży > Trochę dalej

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 31.01.2026, 08:18   #1
Dzieju
Administrator

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 9,695
Motocykl: RD03
Dzieju jest na dystyngowanej drodze
Online: 5 miesiące 2 tygodni 1 dzień 9 godz 6 min 37 s
Domyślnie

Kiepsko się ogląda zniekształcony obraz który nie oddaje rzeczywistości.
Mogę się domyślać że było ładnie ale na filmie tego nie widać.
Za to te zrobione normalnie miło obejrzeć.
__________________
AT03
Dzieju jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 31.01.2026, 13:27   #2
Rozi73


Zarejestrowany: Dec 2019
Miasto: Zamość
Posty: 151
Motocykl: .
Rozi73 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 6 dni 6 godz 35 min 23 s
Domyślnie

prawda !
Śledzę wątek od początku, czytanie i oglądane nowych postów sprawiło mi dużą przyjemność (dzięki)
to akurat tego filmu no nie da się oglądać
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpg Nowy obraz mapy bitowej (17).jpg (146.1 KB, 15 wyświetleń)
Rozi73 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Szlajanka po Polszy. Sierpień 2020 trolik1 Polska 69 28.07.2021 07:45


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 04:13.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.