|  26.06.2025, 20:06 | #91 | 
|  Zarejestrowany: Nov 2008 Miasto: Okuninka latom, a Biala Podlaska zimom. 
					Posty: 579
				 Motocykl: R1100GS Przebieg: :dupa:   Online: 2 miesiące 4 tygodni 16 godz 7 min 14 s |   
			
			Zanim nas wywalisz.  Mieszkałem kilka lat w Kanadzie. Jak wiecie miasta są tam tylko wzdłuż granicy. Jakaś godz. jazdy na pn. i kończy się wszystko. Są tylko szutry, jeziora, tundra i dzikie zwierzęta (indiańców niestety niet). Starałem się spędzać tam jak najwięcej czasu. Na kampingach obowiązywała; nie pisana; zasada: nic kurwa nie ginie! Nikt nie zamyka namiotu czy samochodu na kłódkę. Zresztą to samo w Stanach. I żeby Góry Skaliste srały, to nic nie zginęło. Przy kampingach były takie miejsca, gdzie tambylcy składowali porąbane drewno na ognisko. Z boku była jakaś miseczka na pieniądze i wiadomość, że porcja drewna kosztuje 5 baksów. I te pieniądze tam leżały, oczekując na właściciela drewna... Czy to; KURWA; będzie kiedykolwiek możliwe u nas..? Oczywiście pytanie retoryczne... ja już jedną nogą w grobie - ale może jakaś młodzież przypadkiem to przeczyta... Przy okazji przypomniał mi się Berlin Wsch. wiele lat temu - przy wejściu do metra można było wziąć sobie, z takiej rolki, bilety - ile chcesz. Albo wziąć jeden i wrzucić te parę feningów do puszki. I co robili t.zw. polaczki? Znowu głupie pytanie. Ale po co komu cała kieszeń biletów, skoro można wziąć jeden za każdym razem? Nawet nie stawiam kropki 
				__________________ https://www.youtube.com/watch?v=-8uedG1fs2Q | 
|   |   | 
|  26.06.2025, 21:02 | #92 | |
|  |   Cytat: 
    
				__________________ kto smaruje ten jedzie | |
|   |   | 
|  26.06.2025, 21:20 | #93 | 
| Administrator  Zarejestrowany: Oct 2007 Miasto: Otwock ale chętnie na Śląsk bym wrócił 
					Posty: 5,452
				 Motocykl: RD37A (Hybryda), dwie ramy RD03 w zapasie Przebieg: ojojoj   Online: 1 miesiąc 3 tygodni 4 dni 1 godz 35 min 0 |  Czy są tu kamperowcy?   
				__________________ Ramires ...okręt mój płynie dalej... gdzieś tam... | 
|   |   | 
|  27.06.2025, 08:17 | #94 | 
|  Zarejestrowany: Apr 2025 Miasto: Przystanek Oliwa 
					Posty: 612
				 Motocykl: Wrublin   Online: 1 tydzień 14 godz 2 min 10 s |   
			
			To ja Ci Muszkinie Jego Muchotencjo Muchozolu odpowiem, tym razem bardzo poważnie. Zanim wyleciałeś do Kanady, złożyłeś jaja na globusie PL. Kiedy Ty w Saskatchewan zbierałeś po kempingach pięciodolarówki, my zbieraliśmy owoce Twego rozmnażania. Tak... Miliardy much nie mogły się mylić. Zaczęliśmy żreć gówno. W 2017-ym nawet NIK się nad problemem pochylił i w swoim raporcie suchej nitki na jakości żywności z planety małp nie zostawił. Tak, wróciliśmy na drzewa... Tymczasem Ty wszędzie tam, co robiłeś poza zbieractwem? Naturalnie - składałeś jaja dalej. Jak już wyzbierałeś wszystko do cna, przyleciałeś do PL z powrotem. Osiadłeś w Okunince, w chacie bez dachu, a miast drzwi wsadziłeś sobie otwierano okno. Zanim rzuciliśmy się na gówno, a Ty zajęty byłeś zbieractwem, dożyłem czasów, dotąd zarezerwowanych dla Szwajcarów. Czasów, kiedy to parkujesz pod sklepem, nie zamykasz auta i nie dlatego, że ci się zjebał autoalarm. Autoalarm nie jest ci potrzebny, bo golfów 2 już się nie kradnie. Dożyłem czasów, kiedy widząc murzyna, przestałem krzyczeć: o matko Bosko, murzyn! Ale wróciłeś... W czasie między rząd Saskatchewan upadł, w USA wrócili do trampek. Wróciłeś... Najgorsze jest to, że Ciebie kiedyś było dwóch, nosiłeś imię i nazwisko. Tych już nikt nie pamięta. Ku przestrodze w USA nakręcono o Tobie dokument. Miejcie to na uwadze... Mucha... ja Ci dołożę do kampera. Pojedź do Rosji, Niemiec, do Lewantu... Nic już tam nie zbieraj. Dostaniesz kieszonkowe. Wiesz, co masz tam złożyć. I wyślij mi k... Twój aktualny nr tel, a nie zapraszaj do Okuninki i że tam mi numerek... 
				__________________ Jam nie Babinicz... | 
|   |   | 
|  27.06.2025, 09:13 | #95 | 
|  Zarejestrowany: Nov 2008 Miasto: Okuninka latom, a Biala Podlaska zimom. 
					Posty: 579
				 Motocykl: R1100GS Przebieg: :dupa:   Online: 2 miesiące 4 tygodni 16 godz 7 min 14 s |   
			
			Tee, 7877- a piszczałko ro(c)kokowych organów w Archikatedrze w dzielnicy Gdańsk-Oliwa: od czego masz nasze ukochane forum..? https://africatwin.com.pl/vbgooglema...o=list&page=14 Pszę bardzo!   
				__________________ https://www.youtube.com/watch?v=-8uedG1fs2Q | 
|   |   | 
|  27.06.2025, 12:15 | #96 | 
|  Zarejestrowany: Sep 2018 Miasto: Słocina 
					Posty: 1,345
				   Online: 2 miesiące 3 tygodni 4 dni 8 godz 30 min 33 s |   
			
			
Jak nam kiedyś pozwolą legalnie i bez kłopotu kupić broń palną.
		 
				__________________ Romet R125 vel Debeściak Suzuki DL650 XAM2 vel Ziutek | 
|   |   | 
|  27.06.2025, 12:30 | #97 | 
| I CAN'T KEEP CALM I'M FROM POLAND KU_WA Słońce do 04.09.24  |   
			
			To nie kwestia dostępu do broni tylko kultury.
		 | 
|   |   | 
|  27.06.2025, 14:44 | #98 | 
| Michał  |   
			
			Nie psioczcie tak na PL..dużo się zmieniło..u nas jest chyba dość bezpiecznie, a w szczególności w porównaniu z południem.
		 | 
|   |   | 
|  27.06.2025, 15:43 | #99 | 
|  Zarejestrowany: Jan 2015 Miasto: Warszawa 
					Posty: 1,939
				 Motocykl: inne moto   Online: 2 tygodni 2 dni 19 godz 19 min 49 s |   
			
			a tak z ciekawości - co za furę byście polecali tak do 50 koła do której zmieściłby się skuter na pakę i 5 osób na pokład. Idzie jeszcze znaleźć coś w tym budżecie nie zajechanego.
		 | 
|   |   | 
|  27.06.2025, 15:52 | #100 | 
| Moderator  |   
			
			Vw t4.
		 
				__________________ www.kolejnydzienmija.pl 2014: Żatki Bolek na promie kosmicznym 2015: Veni Vidi Wypici 2016: Muflon na latającym gobelinie 2017: Garbaty Jednorożec 2018: Czarny Jaszczomp 2019: Rodzina 50ccm plus 2020: Żółwik Tuptuś 2021: Chiński Syndrom 2022: Nie lubię zapierdalać 2023: Statek bezpieczny jest w porcie, ale nie od tego są statki 2024: Uwaga bo ja fruwam 2025: Ekwipunek Załogi Gogurka 2025: Cztery i pół Afryki | 
|   |   |