Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Relacje z podróży > Trochę dalej

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 29.12.2024, 13:55   #1
trolik1

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jan 2017
Miasto: Szczecin
Posty: 818
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Przebieg: 100K+
trolik1 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 6 dni 15 godz 51 min 31 s
Domyślnie

Kurde ja mam problem z wyjazdem do krajów typu Chiny czy Iran. Odwiedziłem już chyba większość krajów w Azji rządzonych przez "delikatne" reżimy typu Taj, Pak czy Uzb i miałem małe moralne dylematy ale chęć przygody przeważała. Dużo pięknych miejsc wartych odwiedzenia położonych jest w krajach rządzonych przez mordercze reżimy i osobiście w tych przypadkach nie mam dylematu-po prostu nie jadę. Jeszcze jakiś czas temu zastanawiałem się nad Iranem, ale po ostatnich wydarzeniach jakoś nie mogę nagiąć moralnego kręgosłupa:-). Proszę nie przyjmować tego jako krytykę Waszej wyprawy - ja po prostu wyję z żałości, bo adwenczurowa część mojej duszy domaga się wyjazdu w tamte rejony!:-)
trolik1 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14.01.2025, 23:09   #2
kylo
 
kylo's Avatar


Zarejestrowany: Feb 2013
Miasto: Lubelskie
Posty: 703
Motocykl: CRF1000
kylo jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 2 dni 8 godz 46 min 11 s
Domyślnie

A jednak
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpg Kowalówka.jpg (120.0 KB, 450 wyświetleń)
kylo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 04:13.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.