Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Wszystko dla Afrykańczyka > Ciuch Afrykańczyka

Ciuch Afrykańczyka spodnie, kurtki, rękawiczki, kombinezony, bluzy enduro, itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 25.09.2024, 13:41   #1
teddy-boy
 
teddy-boy's Avatar


Zarejestrowany: May 2014
Miasto: Warszawa
Posty: 1,474
Motocykl: nie mam AT jeszcze
teddy-boy jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 5 dni 19 godz 17 min 2 s
Domyślnie

ja używam Sidi K-out. Mam 186 wzrostu. Mam zestaw XL. Jest dość luźny, zwłaszcza spodnie. Ale z drugiej strony to fajnie że są długie i można je wysoko pod kurtką podciągnąć i jest fajnie. Bardzo fajny komplet za dobrą cenę. Bierz kurtkę fluo a spodnie czarne bo to chyba najlepsze połączenie.
teddy-boy jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25.09.2024, 17:38   #2
irekafrica
 
irekafrica's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Feb 2012
Miasto: Dębica
Posty: 296
Motocykl: Triumph Tiger 800 XCA
Przebieg: Rośnie
irekafrica jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 4 tygodni 1 dzień 14 godz 52 min 40 s
Domyślnie

Kupiłem Sidi miesiąc temu przed wyjazdem i odpowiem tak. Mam 182 /82 normalna budowa ciała i kupiłem bez mierzenia nowy komplet na olx rozmiar M choć gość mi wciskał L. Na kurtkę tekstylną bez podpinki jest super -nie za mała i nie trzepocze podczas jazdy.
irekafrica jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25.09.2024, 20:28   #3
Mario


Zarejestrowany: Sep 2018
Miasto: Grodzisk Wlkp.
Posty: 98
Motocykl: GS tysiącdwieście
Mario jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 1 dzień 2 godz 16 min 44 s
Domyślnie

Bierz przynajmniej XL.

Ja mam XL przy 182 cm i 80 kg i kurtka jest idealna czyli nie za luźna.
Spodnie jakby trochę większe się wydają ale to nie szkodzi bo podczas zakładania można ze spokojem nogi przełożyć.
Mario jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21.05.2026, 09:26   #4
Gończy
 
Gończy's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Mar 2017
Miasto: LPU
Posty: 1,270
Motocykl: RD03
Gończy jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 6 dni 22 godz 13 min 15 s
Domyślnie

Szukam jakiejś leciutkiej kurtki przeciwdeszczowej. Chodzi mi o taką, która mogłaby jeździć w kieszeni kurtki na plecach. Po prostu nie chcę, żeby zabierała za dużo miejsca, jeżdżę już tylko na lekko i nie jest mi potrzebny kolejny ciężki szpej, zajmujący dużo miejsca. Może koledzy jeżdżący też rowerami coś podpowiedzą? Oczywiście odpadają jakieś konstrukcje kosmiczne za miliony cebulionów - je wole przeznaczyć na paliwo. Da się teraz znaleźć coś dobrze i tanio?
Gończy jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
odzież rukka Motobrek Ciuch Afrykańczyka 66 29.09.2014 22:05
Odzież biesu Ciuch Afrykańczyka 2 28.07.2011 11:24
Odzież przeciwdeszczowa - opinie i rady Tramall Archiwum 19 20.04.2008 11:15


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 15:57.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.