|
|
|
|
#1 |
![]() Zarejestrowany: Jan 2010
Miasto: Warszawa
Posty: 2,964
Motocykl: RD04
Online: 3 miesiące 1 tydzień 5 dni 14 godz 59 min 26 s
|
Ja myślę, że pójdzie przecinakiem. Dostęp masz dobry, tylko z głową
__________________
WSK125>XL650V Transalp>XR650R>TE450>DR800big>XR750VAfrica TwinRD04>XR400R>VFR800fi>TE450ie>Bandit1200S>890AdventureR |
|
|
|
|
|
#2 |
![]() Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 1,096
Motocykl: ...............
Online: 2 miesiące 2 tygodni 4 dni 15 godz 46 min 33 s
|
Albo podjeźdz to Ci torxy pożyczę. Nabijesz i bez problemów odręcisz.
|
|
|
|