|
|
|
|
#1 |
![]() Zarejestrowany: May 2014
Miasto: Warszawa
Posty: 1,474
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 5 dni 19 godz 17 min 2 s
|
Boję się uszkodzić miskę, przewiercić za bardzo, coś ukruszyć.
|
|
|
|
|
|
#2 |
![]() Zarejestrowany: May 2010
Miasto: P-ń
Posty: 622
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Online: 2 tygodni 6 dni 3 godz 26 min 2 s
|
|
|
|
|