Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Wszystko co chciałbyś wiedzieć o motocyklach innych niż AT > Inne - dyskusja ogólna

Inne - dyskusja ogólna Dział poświęcony motocyklom nieskategoryzowanym.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 21.03.2023, 14:17   #1
siwy
 
siwy's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Białystok
Posty: 5,719
Motocykl: NAT, EXC 450, K-750
siwy jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 rok 3 tygodni 1 dzień 22 godz 15 min 35 s
Domyślnie

Motocykle ev fajne zabawki. Do turystyki tego teraz nie widzę ale wokół chaty, po mieście czy do kampera super sprawa. Codziennie pod biurem widzę elektryczny motorek jakiejś nieznanej mi firmy. Od kilku lat ktoś codziennie nim dojeżdża. Na ER24 testowałem surron storm bee. Fajny do zabawy wokół chaty albo żeby do busa wrzucić i eksplorować okolicę. Waży niedużo, moment obrotowy spoko, na koło nawet idzie.

p.s.
zobaczyłem właśnie że kosztuje to 50 tyś. To na dziś jednak wolałbym exc ale jak by cena spadła to czemu nie.
__________________
Niepuszczone bąki wędrują do mózgu i tak rodzą się posrane pomysły.
siwy jest online   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:23.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.