|
|
|
|
#1 |
![]() |
No i w tym roku też z familią pojechaliśmy w Alpy na kolarzówki i takie tam inne... scenariusz miał być inny trochę, ale wyszło jak wyszło... za rok będzie całkowicie inaczej, choć oby tak samo udanie:
))Wrzucam na chwile link, wybaczcie, że nie motocyklowy:
__________________
<br> Kiedy jest najciemniej, wtedy błyska znów nadzieja. Tolkien. |
|
|
|
|
|
#2 |
![]() Zarejestrowany: Feb 2013
Miasto: Lubelskie
Posty: 703
Motocykl: CRF1000
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 2 dni 8 godz 31 min 3 s
|
Zacne!!!
|
|
|
|
|
|
#3 |
|
Moderator
![]() Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Niemcownia
Posty: 3,384
Motocykl: CRF 1000D/DCT
Przebieg: 48k+
Online: 4 miesiące 4 tygodni 1 dzień 4 godz 32 min 22 s
|
...bo motocyklem to każdy może.
Z mojej strony pełen podziw!
__________________
Wreszcie mam swój kawałek szczęścia w całym tym gównie dookoła
|
|
|
|
![]() |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|
Podobne wątki
|
||||
| Wątek | Autor wątku | Forum | Odpowiedzi | Ostatni Post / Autor |
| Zamki Loary , Cher i Indry (France) Marzec 2016 | dj.1 | Trochę dalej | 4 | 09.05.2016 07:56 |
| Liguria Italia lipiec 2k13 - durch Alpen laweta tour | koszi | Trochę dalej | 22 | 05.09.2013 11:07 |
| IMHO ładniejsze przełęcze niż przereklamowane Passo Stelvio - Alpy 2010 | dopra | Trochę dalej | 41 | 28.10.2010 08:18 |