|
|
|
|
#1 |
![]() |
A wracając do tematu o wadach i zaletach:
https://www.youtube.com/watch?v=bm-UnTxSgGs bo to "zły" motocykl , znaczy szatański hehe |
|
|
|
|
|
#2 | |
![]() Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Nowy Targ
Posty: 2,332
Motocykl: Ready to Race & AT
Online: 2 miesiące 2 dni 23 godz 17 min 3 s
|
Cytat:
PS Oby do wiosny...
__________________
Życie jest za krótkie żeby jeździć singem czy rzadówką..
|
|
|
|
|
![]() |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|
Podobne wątki
|
||||
| Wątek | Autor wątku | Forum | Odpowiedzi | Ostatni Post / Autor |
| Wszystko na temat XR 650 L . Wady , zalety, usterki | Franz | Honda - inna niż AT & NAT | 65 | 21.06.2023 15:37 |