|
|
|||||||
![]() |
|
|
Narzędzia wątku | Wygląd |
|
|
|
|
#1 |
![]() |
|
|
|
|
|
|
#2 |
![]() Zarejestrowany: May 2009
Miasto: PNT
Posty: 494
Motocykl: CRF1000, T7, MT-01, WSK
Przebieg: Rośnie
Online: 5 miesiące 1 tydzień 2 dni 16 godz 56 min 25 s
|
|
|
|
|
|
|
#3 |
![]() |
Ale ładna tenere 3aj z długą skrzynią w tle:
)
__________________
<br> Kiedy jest najciemniej, wtedy błyska znów nadzieja. Tolkien. |
|
|
|